Max Factor Miracle Contouring Paleti ile Kontür Yeni Dönem

Max Factor Miracle Contouring Paleti ile Kontür Yeni Dönem

Max Factor Miracle Contouring Paleti ile 3 basit aşamada güzelliğinizi öne çıkarınMax Factor'den bir ilk… Dakikalar içerisinde uygulayabileceğiniz YENİ Miracle Contouring Paleti ile artık kontur yapmak 3'ten geriye saymak kadar kolay. Max Factor Türkiye Makyaj artisti Fezi Altun'un imzasını taşıyan Miracle Contouring paleti, yüzünüzün önemli özelliklerinizi vurgulamak istediğiniz her an  kolayca uygulayabileceğiniz favori paletiniz  olmaya geliyor. Max Factor Miracle Contouring Paleti, 1 palette 8 farklı renk seçeneği sunarak her cilt tonuna uyum sağlıyor. 

Max Factor Miracle Contouring Paleti ile kontur de yeni dönem:  "3-2-1"

Max Factor'un YENİ Miracle Contouring Paleti 3,2,1 uygulama tekniği sayesinde en yoğun zamanlarınızda  bile güzelliğinizi dakikalar içerisinde vurgulamanızı sağlıyor. Miracle Contouring Paleti ultra-kolay kontur uygulaması sayesinde  sadece üç basit adımda uygulama hileleriyle hafif derinlik ve vurgu yaratarak, doğal kemik yapınızı öne çıkarıp güzelliğinizi  tekrar odak noktası haline getirmenize yardımcı oluyor. 

Miracle Contouring Paleti, her cilt tonu ve rengini daha da güzelleştirmek için özenle seçilmiş sekiz farklı tonu, tek bir palette sunuyor. Farklı cilt tonlarına sahip olsanız bile Miracle Contouring Paleti ile cildinize en uygun ton ve dengeyi bulmanız mümkün oluyor.  Miracle Contouring Paleti, kremsi yapısı, hafif ve uzun süre kalıcı etkili formülü sayesinde ilk kez kontur yapıyor olsanız bile kolaylık sağlıyor.   

Max Factor Türkiye makyaj artisti Fezi Altun kendi imzasını taşıyan Miracle Contouring Paleti için; "Kontur yapmak, iç karartıcı, imkansız bir teknik olmak zorunda değil, özellikle Max Factor Miracle Contouring Paleti için geliştirilen 3,2,1 tekniği ile oldukça kolay. Olay, sizde olmayan özellikler yaratmak değil, zaten sahip olduklarınızı zenginleştirip keskinleştirmek. 3 dakikadan kısa bir sürede kontur yapmak, kaldırmak ve vurgulamak için ambalajın arka kısmındaki 3, 2, 1 adımlarını izlemeniz yeterli. Gerçekten bu kadar kolay ve hızlı!" dedi. 

Max Factor Miracle Contouring Paleti'nin lansman fiyatı: 99.90 TL

Önerilen Haberler