Mehmet Ali Erbil eski performansına kavuştu!

Evinde yaşadığı talihsiz kaza sonucu hastaneye kaldırılan ve yaklaşık 8,5 ay tedavi gören Mehmet Ali Erbil, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile eski günlerine döndüğünün sinyallerini verdi.

Uzun süredir tedavi gören Mehmet Ali Erbil, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla hızla eski günlerine dönüyor. Daha önce dışarıda yemek yiyen Erbil, bu defa eda evde yemek yerken çektiği videoyu sosyal medya hesabından paylaştı.

ESKİ PERFORMANSINI ARATMADI

Dostlarıyla akşam yemeği yiyen Mehmet Ali Erbil, o anların videosunu sosyal medya hesabından paylaştı. Yemekte oldukça neşeli olduğu gözlenen ünlü şovmenin performansı is eski halini aratmadı. "Yeniköy'de dostlarla bir akşam yemeği." notu ile paylaşılan videoda sofrada yemekleri tanıtan Erbil, neşeli halleri ile dikkat çekti. Erbil'in tekerlekli sandalyede oturuyor olması ise dikkatlerden kaçmadı.

"BENİ SEVENLERİMİN DUASI AYAĞA KALDIRDI"

Geçirdiği zor günleri anlatan Mehmet Ali Erbil, "O günlerde Allah'a 'Bir tek bana sol elimi bahşet, hiç olmazsa hayatım biraz kolaylaşsın' diye dua ettim ve gerçekten de sol elimi oynatmaya başladım sonrasında. Beni, sevenlerimin duaları ayağa kaldırdı." sözlerini kullanmıştı.

Önerilen Haberler