Merve Kayaalp neden intihar etti? Merve Kayaalp öldü mü, yaşıyor mu, hangi dizilerde oynamıştı?

Merve Kayaalp neden intihar etti? Merve Kayaalp öldü mü, yaşıyor mu, hangi dizilerde oynamıştı?

Muğla'nın Dalaman ilçesinde yaşayan sinema oyuncusu Merve Kayaalp (36), babasına ait ruhsatlı tabanca ile başına ateş ederek yaşamına son verdi. Bu gelişme sonrası Merve Kayaalp neden intihar etti? Merve Kayaalp öldü mü, yaşıyor mu, hangi dizilerde oynadı? soruları gündem oldu.

Merve Kayaalp neden intihar etti? Merve Kayaalp'in ölümünün ardından neden öldüğü, intihar nedeni araştırılıyor. Birçok dizide rol alan Merve Kayaalp'in hangi dizilerde oynadığı da merak konusu oldu. Peki, Merve Kayaalp hangi dizilerde oynadı, Merve Kayaalp'in oynadığı diziler...

MERVE KAYAALP NEDEN İNTİHAR ETTİ?

Muğla'da yaşayan sinema oyuncusu 36 yaşındaki Merve Kayaalp evde kimsenin olmadığı sırada babasına ait ruhsatlı tabanca ile başına ateş ederek yaşamına son verdi. Kayaalp, "Sakarya Fırat", "Küçük Kıyamet", "Düşler ve Umutlar", "Elif", "Şeref Meselesi" ve "Savaşçı" dizilerinde rol almıştı.

İHBAR ÜZERRİNE ÇOK SAYIDA EKİP SEVK EDİLDİ

Dalaman'ın Gazi Bulvarı'ndaki bir apartmanın ikinci katı balkonundan silah sesi geldiğini duyan çevredekiler, 112 Acil Çağrı Merkezi'ne haber verdi. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

CANSIZ BEDENİ ADLİ TIP KURUMU MORGUNA KALDIRILDI

Sağlık görevlilerinin yaptığı kontrolde sinema oyuncusu Merve Kayaalp'in hayatını kaybettiği belirlendi. Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmasının ardından Kayaalp'in cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Muğla Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

SAKARYA FIRAT VE SAVAŞÇI DİZİLERİNDE ROL ALMIŞTI

Evde kimsenin olmadığı sırada babası Rıza Kayaalp'a ait ruhsatlı tabanca ile yaşamına son veren oyuncu Merve Kayaalp, 'Sakarya Fırat', 'Küçük Kıyamet', 'Düşler ve Umutlar', 'Elif', 'Şeref Meselesi' ve 'Savaşçı' dizilerinde rol almıştı.

Önerilen Haberler