Merve Özbey isyan etti!

Merve Özbey isyan etti!

Merve Özbey, hasta babası ile ilgilenmediği yönündeki iddialara isyan etti. Babasının hastalığı nedeniyle zor günler geçiren Merve Özbey, kendisine "hayırsız evlat" diyenlere ateş püskürdü.

Sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı mesaj ile kendisine hayırsız evlat yakıştırması yapanlara cevap veren Merve Özbey "Bilinsin isterim ki, sohbetinizi keyiflendirmek adına benden size "HAYIRSIZ EVLAT" hikayesi çıkmaz..."diyerek başlayan bir metin paylaştı.

MERVE ÖZBEY'İN SABRI TAŞTI

Babasının hastalığı nedeniyle zor günler geçiren ünlü sanatçı Merve Özbey, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı mesajı ile hakkındaki yorumlara tepki gösterdi. Merve Özbey:

"Bu zamana kadar işimi iyi yapmaktan başka bir kaygım olmadı. Olduysa bir kaygım, -olur ya insanız- haddimi aşmaktır. Vicdan körü olmaktır. Bu açıklama da kulağıma gelen, vicdanımla ilgili asılsız 'dedikodular' yüzünden zorunlu oldu... Uzunca bir süredir babamın hastalığıyla ilgili ailece zor bir süreçten geçmekteyiz. Son günlerde bu süreç biraz daha zorlaştı bizim için. Bunca zorlukla, yüreğimizde kaygıyla, bir hastalıkla uğraşırken tek beklentimiz; biraz saygı. Bolca dua... Ne anacığımın, ne babacığımın kimselere ihtiyacı yok çok şükür. Olursa benim onlara ihtiyacım olur, aldıkları nefes bile yeter... O nefes tükenmesin diye de varımı yoğumu ortaya koyarım. Hiç düşünmeden! Tanınır olmanın bedelinin bu kadar acıtıcı olduğunu da böylece deneyimlemiş oldum... Bilinsin isterim ki, sohbetinizi keyiflendirmek adına benden size 'hayırsız evlat' hikayesi çıkmaz... Ezcümle, yaşadığımız sürece biraz saygı, bolca dua... Bu süreçte yanımızda olan değerli doktorlarımız Prof.Dr Feyza Kayalı Prof Dr. Erdal Karagülle Prof. Dr Cağatay Öztürk Op. Dr. Engin Çalık sevgi ve minnetle..." dedi.

Önerilen Haberler