Metin Hara, Adriana Lima Metin Hara, Adriana Lima

Metin Hara, Adriana Lima'nın yeni ilişkisi hakkında konuştu

Metin Hara, Türk iş adamı ile aşk yaşamaya başlayan Adriana Lima hakkında yorum yaptı. Hara, "Hoşgörülü ve saygılı davranmak zorundayız" ifadesini kullandı.

Ünlü yazar Metin Hara ile aşk yaşayan ve sonrasında birlikteliğini noktalayan Adriana Lima, yine bir Türk ile sevgili oldu ve Emir Uyar'la aşk yaşamaya başladı. Konu ile ilgili konuşan Metin Hara, "Hoşgörülü ve saygılı davranmak zorundayız" dedi.

"5 AY ÖNCE YOLLARIMIZI AYIRDIK"

Adriana Lima ve Emir Uyar'ın tatil fotoğraflarının yayılması sonrası sosyal medya hesabından canlı yayın açan Metin Hara, "Sürekli özel hayat hakkında soru geliyor ama ben özel hayat hakkında konuşmuyorum. Yine konuşulmasını doğru bulmuyorum ama biz 5 ay önce zaten yolları ayırdık. Ben Türkiye'ye gelmeye karar verdim çünkü annemin 12 cm tümörü var. Ameliyatında ve sonrasında yanında olmak ve onlarla zaman geçirmek çok önemliydi. O yüzden ne olursa olsun hayatımızdaki, birlikte olduğumuz, dostluk kurduğumuz her kişiye adil, hoşgörülü ve saygılı davranmanın taraftarıyım." sözlerini kullandı.

"BİRİ KAZANDI BİRİ KAYBETTİ DURUMU OLMAZ"

Sözlerine devam ede Hara, "Kişiler birbirleriyle ayrıldıktan sonra bir sorumluluk ya da yükümlülük sahibi değiller. Birbirlerine hesap sorması da doğru değil. Burada biri kazandı biri kaybetti gibi bir durumda olmaz. Kişilerin yolları ayrılıyor. Ben Türkiye'deyim annemle hastaneye gidiyoruz. O yüzden şuan ki odağım annemde. Amacım olabildiğince sevdiklerimin yanında olabilmek." dedi.

FOTOĞRAFLARI DURUYOR

5 ay önce ilişkisinin bittiğini söyleyen Hara'nın, Adriana Lima ile çekildiği resimlerin hala sosyal medya hesabı profilinde bulunması ise kafaları karıştırdı.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler