Minyon Kadınlara Giyim Tavsiyeleri

Minyon Kadınlara Giyim Tavsiyeleri

Minyon kadınların vücutlarını iyi tanıması ve kıyafet seçiminde vücut şekline göre giyinmesi gerekiyor. Aksi halde tercih edilen kombinler, rüküş görünüme neden olabilir.

Minyon yapılı kadınların neleri giyip neler giymemesi gerektiğini, nelerin onları şık nelerin onları rüküş göstereceğini mercek altına alıyoruz.

DESENLER

Minyon kadınlar, kıyafetler karışık ve büyük desenler yerine iki renkten oluşan kıyafetler tercih etmeleri doğru olacaktır.Desenli kıyafet noktasında ısrarcı olanlar küçük desenli tasarımları tercih edebilirler.

AKSESUARLAR

Minyon kadınlar büyük çantalardan ve iri takılardan uzak durmalı. Çapraz askılı çantalar, minik çantalar, el çantaları ince bel kemerleri ve ufak sırt çantaları doğru seçimler olacaktır.

PANTOLON BOYU

Minyon kadınların kısa pantolonlar tercih etmesi gerektiği düşünülse de onların uzun pantolonlar tercih etmesi doğru seçim olacaktır. Bilek hizasında biten kısa pantolonlar değil, bileğin bir tık altında biten pantolon seçimi doğru tercihtir.

AYAKKABI TERCİHİ

Bilekten bağlı ya da düz taban ayakkabılar yerine bileğin açıkta kaldığı topuklu ayakkabılar doğru ayakkabı seçimidir. Bacak boyunu kesen bilekten bağlamalı ayakkabılar daha da kısa görünmeye neden olur.

V YAKA TERCİHİ

Boğaz kısmı kapalı kıyafetler yerine V yaka tasarımları tercih etmek, minyon kadınların daha uzun görünmesini sağlayacaktır.

SAÇ BOYU

Fazla uzun neredeyse bele kadar uzanan saçlar, orantısız bir görünüm oluşturacaktır. Omuzda biten kısa saçlar ve kakül modelleri minyon kadınlar için daha ideal saç kesimleridir.

Önerilen Haberler