Misafirliğe Giderken Alınabilecek Hediyeler Misafirliğe Giderken Alınabilecek Hediyeler

Misafirliğe Giderken Alınabilecek Hediyeler

Misafirliğe giderken en güzel kıyafetlerinizi giyiyor, en güzel korkularınızı sürüyorsunuz ama ne hediye alacağınıza karar veremiyorsunuz. Misafirliğe giderken alabileceğiniz en ideal hediyeleri öğrenmek ister misiniz?

MASA LAMBASI

Misafirliğe gideceğiniz kişi bir kitap kurduysa ona alınabilecek en güzel hediye masa lambası olacaktır. Evin dekorasyon özelliklerini de göz önünde bulundurarak masa lambaları arasından seçim yapabilirsiniz.

DOĞA DOSTU OLANLARA

Misafirliğe gideceğiniz kişi eğer bir doğa dostuysa, misafirliğe giderken süs bitkisi alarak doğru bir seçim yapabilirsiniz.

BAHÇELİ BİR EV İÇİN

Eğer bahçeli bir eve misafirliğe gidiyorsanız, aldığınız hediyede biraz daha özgür davranabilirsiniz. Bahçe feneri alarak yerinde bir seçim yapmış olacaksınız. Güzel bir dekorasyon unsuru olan bahçe feneri, arkadaşınız için de işlevsel bir dekor malzemesi olacaktır.

SERVİS TEPSİLERİ

İşlevsel hediye seçenekleri arıyorsanız, misafirliğe gideceğiniz kişinin sizi daima hatırlaması için bir servis tepsisi alabilirsiniz. Böylece arkadaşınız her misafir ağırlamada sizi hatırlayacak.

DEKORATİF NESNELER

Detaylara önem veren bir arkadaşınıza ziyarete gidiyorsanız, bu durumda hediye formatında bir değişiklik yapmanız gerekecek. Arkadaşınızın evinize güzel bir dokunuş yapmak istiyorsanız vazo, biblo ve mumluk gibi dekor ürünleri alabilirsiniz.

SAKLAMA KAPLARI VE KAVANOZLAR

Misafirliğe gideceğiniz evin hanımını sevindirecek bir hediye arıyorsanız, saklama kapları ve kavanozlar çok doğru tercihler olacaktır. Mutfağında devamlı olarak kullanabileceği bu hediye, evin hanımı için çok anlamlı olacak.

DEKORATİF AYNALAR

Misafirliğe gidilirken alınabilecek en güzel hediyelerden biri de dekoratif aynadır. Ev dekorasyonuna göre değişik tasarımlı aynalar arasında seçim yaparak doğru tercihi yapabilirsiniz.

BANYO AKSESUARLARI

Arkadaşınız yeni evlendi ve ev ziyaretine gidiyorsunuz ya da arkadaşını ev değiştirdi, yeni eve taşınma hediyesi arıyorsunuz... Bu durumda misafirliğe giderken işlevsel bir hediye almak gerekecek. Set üstü banyo aksesuarları alarak arkadaşınızın ev dekorasyonunu tamamlamasına yardım edebilirsiniz.

KIRLENTLER

Hediye seçiminde konforlu seçenekler arayan kişiler, kırlentleri tercih edebilir. Özellikle yeni ev değiştiren bir arkadaşınıza misafirliğe gidiyorsanız kırlent yerinde bir seçim olacaktır.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler