Mısır burçlarınız karakterinizi yansıtıyor

Mısır burçlarınız karakterinizi yansıtıyor

Birçoğumuz güne burç yorumlarımızı okuyarak başlıyoruz. Hal böyle olunca klasik zodyak burçları bazen yeterli olmayabiliyor. Bu noktada farklı burç sistemlerine yönelen burçseverlerin son trendi, Mısır burçları.

Eski Mısır astrolojisine dayanan bu burç sisteminin, kişinin karakteri üzerinde fazlasıyla etkili olduğu söyleniyor. Biz de sizin için Mısır burçlarını derledik.

TOT (29 AĞUSTOS - 27 EYLÜL)

Doğum tarihine göre mısır astrolojisinde Tot burcu olanlar, muhtemelen sorunları çözmede hızlı bir yetiye sahiptir. Yazı ve edebiyat alanında özel bir yeteneği veya ilgisi vardır. Dinlemeyi sever ve çözüm odaklıdır.

HORUS(28 EYLÜL - 27 EKİM)

İnandıkları ve idealleri için her şeyi göze alabilecek cesarete sahiptirler. Sözleriyle ve davranışlarıyla ortamlarda parlayan bir güneş gibidirler. Çok iyi bir stratejisttirler.

WADJET (28 EKİM - 26 KASIM)

Aile değerlerine önem verirler. Geleneklerine bağlı ve geniş aile sevicidirler. Yakın çevresidışında kalan kişilere karşı da oldukça nazik ve saygılıdırlar.

SEKHMET (27 KASIM - 26 ARALIK)

Etrafına saçtıkları neşe ile bilinen sekhmet burçları, asalet ve hayattaki hızlı tavırlarıyla bilinirler. Yine de yeri geldiğinde çokça sabırlı olduklarında genelde çok sevilirler.

SFENKS (27 ARALIK - 25 OCAK)

Gizemli halleriyle insanı meraka sürüklerler. En normal durumu bile esrarengiz hale getirebilme özelliğine sahiptirler. Hayatın her türlü sırrını zihinlerinde çözmüşlerdir.

ŞU (26 OCAK - 24 ŞUBAT)

İnanılmaz yaratıcı insanlardır. Sanata, heykele, resime olan istek ve yetenekleri her ortamda kendini belli eder. Estetik kaygıları çok yüksektir. Hayal ettiklerini ve kafalarına koyduklarını yapmaları ile bilinirler.

İSİS (25 ŞUBAT - 26 MART)

Aşkta çok yoğun gurura sahiptir. Bakış açıları çok idealisttir. Özgüvenleri ve nezaketleriyle her ortamın parlayan yıldızlarıdırlar. Bazen yalnız kalmayı isterler. Bu durumlarda herkesten ve her şeyden soyutlanırlar.

OSİRİS (27 MART - 25 NİSAN)

Eski ve demode şeyleri değiştirme ve güzelleştirme yetenekleriyle bilinirler. Trend oluşturma konusunda tam bir uzmandırlar. Mutsuz insan görmekten nefret ederler.

AMUN (26 NİSAN - 25 MAYIS)

İlham verici ve gerçek bir liderdirler. Her koşulda hep ön plandadırlar.Tavsiye vermeyi severler ve yapılan tavsiyeleri de can kulağıyla dinlerler.

HATHOR (26 MAYIS - 24 HAZİRAN)

Hayatı ve yaşamayı çok severler. Basit ve küçük şeylerden mutlu olurlar. Başlarına hep iyi şeyler gelir. Pozitif bir hayat görüşüne sahiptirler.

FENİKS (25 HAZİRAN - 24 TEMMUZ)

Kendi fırsatlarını kendileri yaratırlar. Başarısızlığın hiçbir şeyin sonu olmadığını iyi bilirler. Risk almayı da çok severler.

ANUBİS (25 TEMMUZ - 28 AĞUSTOS)

İnsanların çok sevdiği ve saygı duyduğu bir burçtur. Birleştiren ve tutan bir güce sahiptirler. Bu özellik onlara genelde liderlik kapısı açar.

Önerilen Haberler