Modanın Yeni İkonu: Mikro Çantalar

Modanın Yeni İkonu: Mikro Çantalar

Paris Moda Haftasında tanıtılan mikro çantalar, moda dünyasının başını döndürdü. Yeni trend olmaya aday mikro çantalar, fiyatıyla da dudak uçuklattı.

Tasarımlarıyla tüm dikkatleri üzerine çeken yeni ikon, kombinlerin yeni aksesuarı olmaya aday. Modanın çılgın yönünü gösteren mikro çantaların adı mikro olsa da fiyatı mega dedirtiyor.

ÜNLÜLERİN GÖZDE TERCİHİ

Görücüye çıkar çıkmaz yıldızı parlayan mikro çanta, Rihanna, Kendall Jenner ve Kim Kardashian gibi ünlülerin tercihi oldu.

İşlev olarak çok fonksiyonel özellikleri olmayan mikro çantalar, daha çok dikkat çekici özgün tasarımıyla öne çıkıyor.

YENİ TREND

Mikro çanta tasarımının sahibi Jacquemus markası, minimalizmi öne çıkaran Jacquemus sonbahar kış koleksiyonu ile yeni trendlerin rotasını çizdi. Çok sayıda mikro çanta tasarımısunan koleksiyon, anahtar büyüklüğünde çantalarla tasarımın sınırlarını zorlamış. Sadece el çantası ile değil omuz, sırt ve bel çantalarında da minimal çizgileri görmek mümkün.

ZIT TRENDLER

2019'un trendi oversize ile zıtlık oluşturan mikro çantalar, yakın zamanda bir araya gelecek gibi. Kim bilir, belki yakın zamanda zıtlıktaki uyumu görebiliriz.

FİYATI DUDAK UÇUKLATTI

El kadar boyutlarda olan mikro çantaların fiyatı pek de mikro değil. 528 Dolara satışa çıkan çantaların fiyatı oldukça pahalı olsa da ünlüler durumdan bir hayli memnun.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler