Modanisa ile Bilinçaltındaki Stili Belirle!

Modanisa ile Bilinçaltındaki Stili Belirle!

Hem eğlen, hem öğren, hem de lüks bir otelde üç günlük tatili kazan!

Dünya moda piyasalarında Türkiye'nin adından söz ettiren dünyanın en büyük muhafazakar giyime yönelik online alışveriş sitesi modanisa.com zirvedeki yerini koruyor. Üniversite öğrencisinden iş dünyasına güçlü, şık ve stil sahibi binlerce kadının alışveriş
yapmayı tercih ettiği modanisa.com, müdavimleri için 15 Kasım'a kadar devam eden bir stil testi düzenledi. Üstelik stil testini cevaplayan herkes hem stilini öğreniyor hem de modanisa.com'da kullanabileceği anında 20 TL'lik indirimi kazanıyor.

Minimal, romantik, spor ve klasik olmak üzere dört ayrı stilin yer aldığı Rimel Aşkına ile stil testi sonucunda bakın başka ne hediyeler var!
Modanisa.com adresine girerek testi çözen tüm katılımcılar arasında milli piyango aracılığı ile yapılacak çekilişle büyük ödülü kazanan bir kişi, inanılmaz doğasıyla insanı büyüleyen Kapadokya'nın en lüks otellerinden birinde çift kişilik iki gece üç gün kahvaltı dahil konaklama hakkına sahip olacak.
Kampanya süresince #ModanisaylaStilim hashtagi ile kombinini instagram'da paylaşan üç kişi, jüri üyeliğini ünlü Vlogger Rimel Aşkina ve modanisa.com marka müdürü Havva Elif Kahraman'ın yaptığı seçimler sonucu, 1000 TL değerinde hediye çekiyle modanisa.com'dan istediği zaman alışveriş yapabilecek.

O halde; eğlenmek, öğrenmek ve kısa bir tatil kaçamağı yapmak isteyen kadınlar 'a
bekleniyor.


Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.