Modest Fashion Week İstanbul

Modest Fashion Week İstanbul'da Moda Rüzgarı Estirdi!

Muhafazakar moda dünyasının en prestijli isimleri İstanbul Modest Fashion Week'te buluştu. Onlarca markanın bir araya geldiği haftada, ev sahipliğini Modanisa yaptı.

3 yıl önce başlayan Modest Moda Haftası tüm hızıyla sürerken, tüm hafta boyunca alkışlara doyamadı. Muhafazakar giyim öncülerinin ev sahipliği yaptığı haftada, etkin isimler ön plandaydı.

2 YILIN ARDINDAN MODEST MODA HAFTASI YENİDEN İSTANBUL'DA

2016 yılında ilk olarak İstanbul'da gerçekleşen Modest Moda Haftası, 2017 yılında Londra ve Dubai'de, 2018'de Jakarta'da düzenlenmişti. 2019 yılı için tekrar yuvaya dönen İstanbul Modest Moda Haftası, nefes kesici manzaralara sahne oldu.

Dünyaca ünlü 20'den fazla tasarımcının bir araya geldiği moda haftasında ev sahibi, öncü e-ticaret sitesi Modanisa'ydı.

Nihan Peker'in, Modanisa'ya özel hazırladığı 'Modest Koleksiyonu' ve Rabia Zargarpur'un Modanisaya özel hazırladığı kapsül koleksiyon oldukça alkış topladı.

Muhafazakar giyimin trendlerini oluşturacak olan bu moda haftasında birbirinden önemli isimler podyumda ağırlandı. Ivana Sert ve Halima Aden dikkatleri üzerlerine çektiler.

Etkinliğe ayrıca İstanbul cemiyet, iş ve sanat dünyasından birçok seçkin konuk katıldı.

İşte podyumdan en özel kareler:

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler