Doğru Mezuniyet Elbisesi Nasıl Seçilir?

Doğru Mezuniyet Elbisesi Nasıl Seçilir?

Morhipo MAG ekibi doğru mezuniyet elbisesini seçmen için sana ipuçları veriyor. Sezonun trendleri ve vücut şekillerine göre nasıl giyinmeniz gerektiğini anlatıyor.

Morhipo MAG ekibi, mezuniyet elbisesini seçerken nelere dikkat etmen gerektiği konusunda önerilerde bulunuyor. İşte, tüm detaylarıyla doğru mezuniyet elbisesi trendleri...

DOĞRU MEZUNİYET ELBİSESİ NASIL SEÇİLİR?

Yeni sezonda herkesin aradığına cevap verecek bir trend mutlaka var. Tek yapman gereken beğendiğin bir trendi kendi stiline uydurman. Romantikler için bu sene yine oldukça fazla çiçek deseni mevcut. Baharın gelmesiyle çiçekler doğada olduğu gibi kıyafetlerde de ortaya çıkıyor ve zamanı hiç geçmiyor. Risksiz bir seçim olarak kullanabilirsin. Eğer iflah olmaz bir romantiksen, özellikle tek kollu volanlı elbiseler de tercihin olabilir.

Danteller biraz feminen biraz da vintage hissetmek isteyenlerin favorisi olmaya devam ediyor. Ancak unutmamakta fayda var; dar ve dantel olan kıyafetler, uzun danslarla devam edecek geceler için biraz hassas sayılabilir ve pek de rahat olmayabilir. Bu gece için en iddialı tercihlerden biri ise payet.

Baştan aşağı olmasa da, payeti sadece bir bölgesinde kullanan ya da maskülen bir tulumun payetle süslenmiş versiyonunu giyebilirsin. Unutma, tek parça her zaman daha uzun gösterir. Sezonun en iddialı ve en güncel trendlerinden bir diğeri ise büzgülü ya da sıkı piliseli elbiseler olurken, diğer popüler trend ise batik. Partiler için uygun değil gibi görünse ve fazla bohem bir hava sahip olsa da batik desenini geceye uydurmak mümkün. Alternatif görünmeyi sevenler bu deseni değerlendirebilir.

SEZONUN TREND RENKLERİ NELERDİR?

Elbisenin modeli kadar renk seçimi de önemli. Bu sene listenin en başında living coral var! Capcanlı bir mercan rengi, göz kamaştıran fuşya, insanın içini ısıtan sarı, enerji veren turuncu tonları, sadeliği sevenlerin yeni favorisi olacak lila ve toz pembe bu senenin favori renkleri arasında.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.