Mutlu çiftler böyle uyuyor

Mutlu çiftler böyle uyuyor

Mutlu çiftler gün içinde birbirleri ile uyumlu oldukları gibi uykularında da mükemmel uyumu yakalıyorlar. Bunun için uyumadan önce birbirlerine karşı bazı davranışları göstermeyi alışkanlık haline getiriyorlar.

Mutlu çiftler birbirlerine duydukları aşkın yanında karşılıklı gösterdikleri davranışlarla aralarındaki bağı kuvvetlendiriyorlar. Uyku öncesi alışkanlık haline getirdikleri davranışlar da bu bağı kuvvetlendiren en önemli etkenlerden biridir.

"SENİ SEVİYORUM"

Mutlu çiftler, günleri nasıl geçerse geçsin, tartışsa da kavga da etse uyumadan önce birbirlerine "seni seviyorum" der.

AYNI ANDA YATARLAR

Mutlu çiftler hayatlarını birbirlerine göre ayarlarlar. Uyurken de aynı uyuma dikkat eder ve yatağa aynı anda girerler.

UYUMADAN ÖNCE TEKNOLOJİYE VEDA EDERLER

Mutlu çiftler, uykuda geçen süreyi tamamen birbirlerine ayırırlar. Telefon, tablet ve benzeri cihazları yataktan uzak tutarlar. Hatta sadece yatakta değil "22.00'dan sonra telefon yok" ya da benzer kurallar koyarak akşamın ilerleyen saatlerinden itibaren vakitlerini birbirlerine ayırırlar.

KÜÇÜK BİR TEŞEKKÜR

Mutlu çiftlerin ilişkilerindeki küçük detaylardan biri de minnettarlıktır. Uyumadan önce birbirlerine yaptıkları jestler için teşekkür edilir ve tebessümle uykuya dalınır.

ÇOCUKLARI YATAK ODASINDAN UZAK TUTARLAR

Mutlu çiftlerin yatak odaları kendilerine özeldir ve özel durumlar olmadığı sürece çocuklarını yatak odalarına almazlar.

Önerilen Haberler