Naked Heat Palet & Yeni Ürünlerle Makyaj

Videoda açtığım Naked Heat Palet ve de diğer yeni ürünlerle ışıltılı ve sıcak tonlarda bir makyaj yaptım. Her zamanki gibi videodaki ürünlerle ilgili görüşlerimi günlük tutar gibi bilgi kutucuğunun devamında sizlerle paylaştımVideoda açtığım Naked Heat Palet ve de diğer yeni ürünlerle ışıltılı ve sıcak tonlarda bir makyaj yaptım. Her zamanki gibi videodaki ürünlerle ilgili görüşlerimi günlük tutar gibi bilgi kutucuğunun devamında sizlerle paylaştım.

Kanalıma ABONE olmayı unutmayın!

Aksesuar ve hazır giyim markam DOistanbul

Kolyem:

KULLANDIĞIM ÜRÜNLER

Urban Decay Quick Fix Primer Sprey: Güzel nemlendiriyor ama sivilce çıkarttığından şüpheleniyorum :D Daha sonraki videolarda güncelleyeceğim.

Estee Lauder Double Wear Stick Fondöten: Çok ince ve az kapatıcılık veriyor. Gün içinde parlama yapmadı, kalıcılığı orta seviyedeydi. Rengi bana bir tık koyu olmasa şuanda en sevdiğim ten ürünlerimden biri olurdu.

The Body Shop Honey Bronze Drops of Sun: Duruşunu çok beğendim ama saç diplerine iyi yaymak gerektiğinden çok hızlı bir ürün değil. Dokusuz olması çok büyük bir artı ve kalıcığılı çok çok iyi.

KIKO Fluid Highlighter: Makyaj bazı gibi fondötene karıştırarak kullanmayı tercih ederim. Benim için normal aydınlatıcı olarak kullanılmayacak kadar hafif.

NYX No Filter Pudra: En sevdiğim Sephora Baked pudrama çok benzettim, çok kurutmuyor ve en önemlisi kapatıcının rengini koyulaştırmıyor.

Urban Decay Naked Heat Palet: Tam benim renklerim, videoda bununla ilgili çok konuştum zaten :)

NYX Away We Glow Highlighter: Harika bir likit aydınlatıcı. Göründüğü gibi çok pembe durmuyor, başka rengi varsa mutlaka bakacağım.

Christian Louboutin Maskara: Yorumsuz...

MAC Extended Play Gigablack Maskara: Alt kirpiklerden akmayan üç maskaradan biri.

Victoria's Secret Velvet Matte Ruj: Güzel ama çok bir özelliği var mı derseniz yok.

Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.