Ofis kombinlerinin olmazsa olmaz parçaları

Ofis kombinlerinin olmazsa olmaz parçaları

'Bugün ne giysem' sorunsalı, çalışan kadınların istisnasız her sabah yaşadığı bir durum. Hele de ofis ortamında ve daha ciddi bir mekanda çalışıyorsanız giydiklerinize ekstra dikkat etmeniz gerekir.

Ancak dolabınızda bazı joker parçalar olduğunda sabah kombin hazırlamak çile olmaktan çıkacaktır. Sizin için her kıyafetinizi şık hale getirecek basic parçaları toparladık.

İPEK GÖMLEKLER

Her ne ile giyerseniz giyin ne ile uydurmuş olursanız olun ipek gömlekler her durumda çok şık ve dikkat çekicidirler. Bir açık renk bir de koyu renk ipek gömlek sahibi olduğunuzda, bunlarla birçok kombin yapabilir ve gününüzü rahatlıkla kurtarabilirsiniz.

STILETTO AYAKKABILAR

Evet kabul edelim ki stiletto giymesi oldukça zor bir ayakkabı türü. Uca doğru sivrilmesinden dolayı pek çoğu rahatsızlık verse de, eğer ayaklarınızın içinde rahat ettiği bir çift stiletto bulursanız ayağınızdan çıkarmak istemeyeceksiniz çünkü bu ayakkabılar ne ile giyilirse giyilsin tüm kombini güzelleştirip şık hale getiriyor.

KALEM ETEKLER

Kalem etek hangi boyda olursanız olun sizi daha dik ve uzun gösterecektir. Üstelik düz bir gömlek ile giyebileceğiniz renkli kalem etekler hem sizi sıkıcılıktan uzaklaştıracak hem de dikkat çekici hale getirecektir.

AYNI RENKLE ALT ÜST OLAN BİR TAKIM

Dolabınızda hazır bekleyen renkli bir takım elbise sizin için kurtarıcı bir kahraman olacaktır. Üst parçanın içinegiyeceğiniz bir tişört ile günü tamamlayabilirsiniz.

UZUN CEKETLER

Bir başka kurtarıcı parça uzun ceketler ise içine giydiğiniz her şeyi bir anda çok şık ve kullanışlı hale getirir. Uzun siyah ya da taba rengi bir ceket dolabınızda kesinlikle bulunmalı.

Önerilen Haberler