Oğlunu evlendiren Bolulu şef Mehmet Yalçınkaya, köçeklerle göbek attı

MasterChef Türkiye'nin başarılı şeflerinden Mehmet Yalçınkaya'nın oğlu Emre Yalçınkaya dün akşam evlendi. Bolulu olan ünlü şef, oğlunun düğünde yöresel şarkılar çaldırıp köçek oynattı.

Uzun yıllardır TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye'nin başarılı şeflerinden Mehmet Yalçınkaya'nın oğlu Emre Yalçınkaya dün akşam bir süredir birlikte olduğu Mina Bilişik ile nikah masasına oturdu.

OĞLUYLA GÖBEK ATTI

Bolulu ünlü şef, gelin alma esnasında ve düğünde davul zurna ve köçek getirtti. Ünlü şef gelin alma esnasında da oğlu ve köçeklerle birlikte karşılıklı göbek attı. Bir süredir yaşadığı sağlık sorunlarından dolayı tedavi gören Hüsnü Şenlendirici, çiftin düğününde sahne aldı. Düğünden kareleri Instagram hesabından paylaşan Yalçınkaya'yı bu anlamlı gününde MasterChef Türkiye'deki partneri Danilo Zanna da yalnız bırakmadı.

"DEPREM BÖLGESİNE BAĞIŞ YAPTILAR"

BahçelievlerBelediyeBaşkanıHakanBahadırtarafındankıyılannikahtaEmre,Mine Yalçınkayaçiftidepremzedevatandaşlarıdaunutmadı.Düğündeyapılacaksüslemeler minimalizeedildivenikahşekeribütçesinintamamı AFADaracılığıyladepremzedeailelere bağışlandı. Myk Gastro Arena'dan da 2 ay boyunca Çocuk Esirge Kurumuna minik şefler için work shop katılımı hediye edildi. Ülkece yaşanılan zor deprem sürecinde bizzat afet bölgesine de giderek destek olan Mehmet Yalçınkaya "Oğlumun ve gelinimin bu anlamlı davranışlarıyla gururduydum.Bugünbenimiçinçoközel.Çocuğunuevlendirenheranne,babagibibizde bugüntarifsizduygulariçerisindeyiz.BugüneözelhazırladığımmenüEmre'ninveMine'nin çocukluk günlerinde en sevdikleri lezzetleri harmanladığımız özel bir tasarım oldu. Umarım bir ömürboyumutluolurlar.Katılantümmisafirlerimizebuözelgündeyanımızdaolduklarıiçin teşekkür ediyorum." dedi.

Mehmet Şef'i mutlu gününde tüm Masterchef Programı yapımcıları, eski yarışmacılar ve Danilo Zanna, HazerArmaniveünlüşefdostlarıyalnızbırakmadı.GecedeünlüklarnetçiHüsnü Şenlendiricide sahne alarak misafirlere unutulmaz bir gece yaşattı.

İşte düğünden renkli kareler...

Önerilen Haberler