Olduğunuzdan genç gösteren giyim hileleri

Olduğunuzdan genç gösteren giyim hileleri

Mini etekler, pantolonlar, bluzlar, aksesuarlar… Hepsi sizi daha genç göstermek için küçük sırlar taşıyor. İşte yaşınızı genç gösterecek giyim dokunuşları…

Kombinlerinize küçük dokunuşlar yaparak yaşınızı küçültebileceğinizi biliyor musunuz? Günleri geri çevirmek imkansız ama pratik uygulamalarla yaşınızı olduğundan çok daha genç göstermeniz mümkün.

BACAKLARA ŞEKİL VERMEK İÇİN

Dizaltı etek ve topuklu ayakkabı kombini ile bacaklarınızı daha düzgün ve boy oranınızı daha dengeli gösterebilirsiniz. Bu da sizi dışarıya karşı genç ve enerjik biri olarak gösterecek.

OMZUNUZ GENİŞ Mİ?

Geniş omuzlu biriyseniz, omuzlarınızı kapatan geniş bir şapka tercih ederek orantısız görüntüyü kamufle edebilirsiniz. Bu da sizi ince ve genç gösterecek.

BELİ İNCELTEN HAMLE

Kombininizde kalın kemere yer vererek belinizi ince gösterebilirsiniz. Bu pratik hamle ile ne kadar gençleştiğinize kendiniz de inanamayacaksınız.

DOĞRU AYAKKABI SEÇİMİ

Bacaklarınızı uzun göstermek ve genç bir görünüme sahip olmak için yüksek topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Bu hamleye alternatif olarak tulum tercihini de kullanabilirsiniz.

Önerilen Haberler