Onu sevdiğinizi hissettiren 5 şey

Onu sevdiğinizi hissettiren 5 şey

Partnerinize sevginizi hissettirmek ve onu etkilemek itiyorsanız, küçük detaylara dikkat ederek ve romantik adımlar atarak bunu kolayca başarabilirsiniz.

Bir gülümseme, özel bir hediye da minik bir iltifat, sevgilinize onu sevdiğiniz hissettirmeye yeter. Bunları yaptığınızda onun da size karşı benzer hamleler yapacağını ve ilişkinizin rayına oturacağını göreceksiniz.

1.İLTİFAT EDİN

Sevgilinize ne kadar yakışıklı olduğunu ya da onu özel yapan şeyleri ifade edin. Daha cümleyi bitirmeden partneriniz size gülümsemeye başlayacak ve size iltifatlarda bulunacak.

2.GÜLÜMSEYİN VE SARILIN

Zamanı bir önemi yok, onu gördüğünüzde gülümseyin ve sarılın. Bunun ne kadar güçlü olduğunu sarıldıktan sonra anlayacaksınız. Çünkü o size tekrar sarılacak ve sizin ona verdiğinizden çok daha fazlasını size verecek.

3.TEŞEKKÜR EDİN

Sevgilinizi etkilemek romantik şeyler yapmanız şart değil. Beraber zaman geçirdiğiniz için ya da size karşı gösterdiği hoşgörü için teşekkür edin. O da benzer şeyler için size teşekkür edecek ve ilişkinizde samimi rüzgarlar esecek.

4."SENİ SEVİYORUM" DEYİN

Sevgilinize sevginizi ifade etmenin en güzel yolu "Seni seviyorum" demektir. Ancak bunu ifade ederken biraz özgün olmalısınız. Küçük hediyeler, sürprizler ve kurgular, bu cümlenin etkisini artıracaktır.

5.YARDIM EDİN

Sevgilinizin sadece özel hayatında değil iş hayatında da olun. Onun hedeflerine ulaşmasına yardım edin ve destekleyin. Bunu yapmanız onda size karşı pozitif duygular oluşmasını sağlayacak.

Önerilen Haberler