Pandemide evlenen ünlü çiftler

Pandemide evlenen ünlü çiftler

Pandemi sebebi ile ertelenen düğünlerin yanında 'her koşulda evlenirim' diyenlerin düğünleri de bu yıl çok konuşuldu. Sanat, televizyon, müzik ve iş dünyasından bir çok ünlü isim gösterişli düğünleri bir kenara bırakarak daha sade törenler tercih ettiler.

Pandeminin getirilerinden olan kısıtlamalarla birlikte geçen 1 koca yılı nasıl geçirdiğimize dönüp baktığımızda koca bir boşluk görüyor olabiliriz. Alışkanlıklarımız değişti ve yapmak istediğimiz birçok şey askıda kaldı. Çoğunluk için durum böyle olabilir ama bazıları büyük kararlar alıp uygulamaya koydu bile.. Evlilik kararı alıp, pandemiye rağmen hayatlarını bileştiren ünlülerimizi sizin için derledik..

Emre Karayel - Gizem Demirci

İç mimar Gizem Demirci ve ünlü oyuncu Emre Karayel 8 yıllık bir birlikteliğin ardından evliliğe pandemi döneminde adım attılar.

Begüm Birgören - Mehmet Demirci

Oyuncu Birgören, 1,5 yıldır birlikte olduğu sevgilisi ile Kadıköy Evlendirme Dairesi'nde evlendi. Pandemi kurallarına uyan çiftin nikahına şahitler ve yakın dostları katıldı.

Tuğçe Özbudak - Melikhan Kılıçarslan

Adanalı dizisinde 'Pınar' karakterini canlandıran Tuğçe Özbudak'da pandemi gelinlerinden oldu. Düğünü daha ileri bir tarihe ertelerken ailesinin ve yakın dostlarının katılımıyla nikah masasına oturdu.

Gupse Özay - Barış Arduç

İlişkilerinde 6 yılı geride bırakan çift 2020 yılında çeşmede nikah masasına oturdu. Çiftin nikahında şahitler ve nikah memuru ile birlikte toplam 5 kişi vardı.

Songül Öden - Arman Bıçakçı

İş insanı sevgilisiyle temmuz evlenen oyuncu Songül Öden nikah törenine yaklaşık 30 yakınını çağırdı.

Didem Balçın - Can Aydın

Didem Balçın uzun zamandır birlikte olduğu avukat nişanlısı Can Aydın ile nikah masasına oturdu. Belirlenen tarihten daha erken bir tarihe çekilen nikah töreninde sadece çiftin yakın dostları vardı.

Ezgi Avcı -Nemanja Djurısıc

Miss Turkey güzeli Avcı, Karadağlı basketbolcu, Nemanja Djurisic ile evlendi. Çift 2019 yılında nişanlanmıştı.

Selen Seyven - Baran Yıldırım

34 yaşındaki oyuncu Selen Seyven, uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisi ile sade bir törenle evlendi.

Gizem Güven - Caner Turp

Sihirli Annem dizisinin küçük oyuncularından olan Gizem Güven, Futbolcu nişanlısı Caner Turp ile pandemi koşullarında evlendi. Kurallara uygun bir nikah töreni yapan çiftin fotoğrafları sosyal medyada beğeni topladı.

Cansel Elçin - Zeynep Tuğçe Bayat

Aşklarını uzun zamandır gözlerden uzak yaşayan çift 2020 yılında nikah masasına oturma kararı aldı. Çift, aileleri ve yakın arkadaşlarının katılımıyla küçük bir törenle dünya evine girdi.

Kaan Boşnak - Başak Ceylan Torun

'Yüzyüzeyken Konuşuruz' grubunda solistlik yapan Kaan Boşnak ile festival direktörü Başak Torun'da pandemide evlenen ünlüler arasında yerlerini aldı.

Aslışah Alkoçlar - Kaan Demirag

İş insanı Kaan Demirag ile 2021 ocak ayında nişanlanan sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar, şubat ayında nikah masasına oturarak pandemi gelinleri arasında yerini aldı.

Yasemin Sakallıoğlu - Burak Yırtar

Uzun süredir devam eden ilişkilerini evlilikle taçlandıran Yasemin ve Burak çiftinin nikah törenlerine aileleri ve yakın arkadaşları katıldı.

Ahmet Rıfat Şungar - Esra Gülmen

İstanbul Büyükada'da sade bir törenle evlenen çift, nikahtan özel kareleri sosyal medyadan paylaştı. Çiftin paylaşımına takipçilerinden tebrik mesajı yağdı.

Önerilen Haberler