Parmaklarınız kişiliğinizi yansıtıyor

Parmaklarınız kişiliğinizi yansıtıyor

Parmaklarınızın uzunluğu, sosyal yönünüz, çalışkanlığınız, iş prensipleriniz ve merhametiniz gibi birçok detayı ortaya çıkararak kişiliğinizi deşifre ediyor. İşte parmaklarınızın kişiliğiniz hakkında söyledikleri…

Parmaklarınızın kişiliğiniz hakkında neler söylediğini bilmek istiyorsanız öncelikle parmak tipinizi belirleyin. Daha sonra parmak tipinizin taşıdığı özelliklere bakın. Bunu yaparak kendiniz daha yakından tanıyacaksınız.

PARMAK TİPİNİZİ BELİRLEYİN

Resimdeki şekillere bakarak parmağınızın hangi tipte odluğunu belirleyin. A, B ve C şekillerinden hangisinin sizin parmaklarınıza benzediğini tespit ettikten sonra parmaklarınızın kişiliğiniz hakkında söylediklerine bakabilirsiniz.

A TİPİ PARMAK

Parmaklarınız A tipindeyse çevrenizi etkileyen, aktif, sosyal, çözüm odaklı ve dışa dönük birisiniz demektir. Bu tip parmaklara sahip olanlar, asker, mühendis, bilim adamı ve stratejist gibi mesleklere yatkındırlar.

B TİPİ PARMAK

B tipi parmaklara sahip olan kişilerin özgüveni yüksektir. Hedeflerine tek başına yürümek isteyen bu kişiler, tam anlamıyla özgüven patlaması yaşarlar.

B tipi parmağa sahip olan kişiler, hedeflerine ulaşmak için özveri ile çalışır. Takdir edilmekten hoşlanan bu kişiler, rahatsız edilmekten pek hoşlanmazlar.

C TİPİ PARMAK

Parmaklarınız C resmindeki gibiyse barışçıl, şiddete uzak dengeye önem veren birisiniz demektir. Karşılık beklemeden çalışan bu tip insanlar, iyi bir organizatör ve stratejisttirler.

Önerilen Haberler