Partnerinizi Mutlu Edecek Hareketler

Partnerinizi Mutlu Edecek Hareketler

İlişkinizin monotonlaştığını düşünüyorsanız partnerinizi harekete geçirerek heyecanı tekrar yakalayabilirsiniz. Partnerinizi mutlu edecek hareketler, ilişkinizi canlandıracak ve siz de mutlu olacaksınız.

GÜLÜMSEYİN

Güzel bir gülümseme karşısında kim mutlu olmaz ki? Partnerinizin moralini tavan yaptıracak bir gülümsemeniz, ilişkinizi canlandıracak.

ÇANTASINA ÖĞLE YEMEĞİ SÜRPRİZİ KOYUN

O banyodayken ya da traş olurken öğle yemeğini çantasına koymanız, kendisini fazlasıyla değerli hissetmesini sağlayacaktır. Bu hareket ile size olan güveni artacak ve stresi azalacak.

ARKADAŞLARINA DEĞER VERİN

Onun arkadaşlarına değer vermeniz ve arkadaşlarının yanında ona iyi davranmanız dışarıya karşı mutlu bir çift görüntüsü verecektir. Bu, partnerinizin size bakışını değiştirecek, size daha da bağlanacaktır.

BAKIMLI OLUN

Partnerinizin yoğun bir günün ardından bakımlı şekilde sizi karşısında görmesi, kendisini ne kadar şanslı olduğunu hissetmesini sağlayacaktır. Nasıl görünürseniz karşınıza o şekilde enerji geçecektir. Bakımlı ve enerjik bir görüntü partnerinizi de heyecanlandıracaktır.

KÜÇÜK HEDİYELER ALIN

Sevdiği film, kitap ya da çikolata onu mutlu edecek hediyelerdendir. Partnerinizin neyi sevdiğinizi biliyorsanız daha isabetli hediyeler de alabilirsiniz. Bu, onun kendisini özel hissetmesini sağlayacak.

ZAMAN AYIRIN

İş hayatının getirdiklerini, sosyal medya alışkanlıkları ve zamanınızı alan şeyleri bir kenara bırakıp ona vakit ayırın. Bu ilişkinizi ileriye götürecek en önemli adımlardan biridir.

SEVDİĞİNİZİ SÖYLEYİN

Uyumadan önce onu arayın, onu ne kadar çok sevdiğinizi söyleyin. Uyumadan önce sesini duymak onu mutlu edecektir. Yüzünde mutlu bir gülümseme ile uyumak, gece boyu sizi düşünmesini sağlayacaktır.

ÖZEL HAYATA SAYGI

Partnerinizin de kendisine zaman ayırmak isteyebileceğiniz unutmayın. Onun da kafa dinleyip stresten uzak olmak isteyeceği zamanlar olacaktır. Ona biraz zaman vermek en iyisi olacaktır. Haftada bir gün ipleri onun eline verebilirsiniz. Bu onun kendisini iyi hissetmesini sağlayacaktır.

Önerilen Haberler