Pelin Akil: Bu Günler Geçecek, Bana İnanın

Pelin Akil: Bu Günler Geçecek, Bana İnanın

Geçtiğimiz günlerde bebekleri Alin ve Lina'yı kucağına alan Pelin Akil, sosyal medya hesabından hamilelik dönemine ait fotoğraf paylaşarak anne adaylarına tavsiyelerde bulundu.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile anne adaylarına tavsiyelerde bulunan Pelin Akil "Bu günler geçecek, bana inanın ve bırakın bu günlerinizin de tadını çıkarın ve o güzel karnınızla daha çok fotoğraf çekilin" tavsiyelerde bulundu.

KARNI BUNUNDA GÜZEL ANNELER

"Şu hallerimin 'tbt' olduğuna inanamıyorum. Karnı burnunda güzel anneler; biliyorum uyurken ne sağa, ne sola dönebiliyorsunuz, yürürken aşağıya baskı oluyor ve sürekli oturmak istiyorsunuz, duygusal değişimler de cabası... Sanki saat kurmuş gibi bazen daha gün bile ağarmadan ayağa dikiliyorsunuz. Belki eşiniz uyurken siz evde kaç tur dönüyorsunuz, kasılmalar ağrılar falan da filanlar…"

"BU GÜNLER GEÇECEK, BANA İNANIN"

"Hepsini riskli gebelik olduğundan fazlasıyla ve daha da ayrıntılı yaşadım. Ama sonu o kadar güzel ki... Oyun gibi level level değişen zorluklar, bir maraton bitiyor diğeri başlıyor. Ama dediğim gibi çok güzel. Oyunun sonunda prensese veya küçük prensinize kavuşunca her şey bir başka tatlı olacak. Bu günler geçecek, bana inanın ve bırakın bu günlerinizin de tadını çıkarın ve o güzel karnınızla daha çok fotoğraf çekilin…"

İşte Pelin Akil'in paylaşımından kareler:

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.