Pinterest

Pinterest'ten İlham Alan Ev Dekorasyon Trendleri

Evinizi dekore etmek için tasarım dergilerini ve dekorasyon programlarını takip etmeyi bırakın. Pinterest'in size sunduğu ev dekorasyon fikirleri ile evinize yeni şeklini vermeye başlayabilirsiniz.

DUVAR RENGİ

Pinterest evlerin dekorasyonunda duvar rengi, pastel tonlarda olmalıdır. Pudra, beyaz ve gri tonlar, pinterest dekorasyonu yaparken seçebileceğiniz renk tonlarıdır. Duvar renginde kullandığınız pastel tonlar, aksesuarlara da yansıtarak uyumlu bir mekan oluşturabilirsiniz.

AYDINLATMA

Loş ışıklar, pinterest ev dekorasyonu için doğru tercih olacaktır. Işıklandırmada doğal unsurları ön plana çıkarabilirsiniz. Hasır ipler ya da özel tasarım dekorasyon unsurları, pinterest ev dekorasyonunda en büyük yardımcılarınız olacak.

CAN ALICI NOKTA: AKSESUARLAR

Pinterest ev dekorasyonunda en can alıcı nokta aksesuarlardır. Vazolar, biblolar, çerçeveler, mumlar… Tüm aksesuarların renkli ve renklerinin birbiriyle uyumlu olması gerekmektedir. Pinterest ev dekorasyonunda tercih edebileceğiniz aksesuarlar:

Taze çiçek

Mermer aksesuarlar

Bronz aksesuarlar

Bitkiler

ÖZEL KÖŞE

Pinterest ev dekorasyonunda evinizi özel yapacak bir dokunuşa ihtiyacınız olacak. Duvarınızın bir köşesini kendinize ayırarak pastel tonlarla donatabilirsiniz. Mobilya, aksesuar ve dekor malzemelerini uyumlu şekilde düzenleyerek evinizde özel bir bölüm oluşturabilirsiniz. Böylece eviniz daha karakteristik ve özel bir yaşam alanı haline gelecek.

MOBİLYALAR

Pinterest evlerin karakteristik özellikleri mobilyalara yansımaktadır. Desenli mobilyalar ve oturma grubu ile farklı renkte yastıklar, pinterest ev dekorasyonunun belirgin özelliklerindendir. Mobilya seçiminde renk olarak genel uyumu yakalamak için beyaz, gri ve krem tonlardan uzaklaşmamak gerekir. Farklı renkte seçeceğiniz yastıklar odanıza hareketlilik kazandırmaya yetecektir.

ÖZEL DOKUNUŞLAR

Pinterest ev tasarımı, size evinize özel dokunuşlar fırsatı veriyor. Kendi tasarımınız çerçeveleri, yastıkları ya da orta sehpayı, renk ve dekor özellikleri uyumlu olması şartıyla kullanabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.