Procsin Güneş Kremi Yaz Boyu Çantanızda!

Procsin Güneş Kremi Yaz Boyu Çantanızda!

Procsin’in 50 faktörlü yüz koruma kremi ‘Face Protection Cream SPF 50+ anti blemish’, alpha flavon içeren formülü ile güneş yanıklarının yanı sıra, güneşe bağlı alerji riskini minimuma indirerek erken cilt yaşlanmasına karşı güvenli ve suya dayanıklı koruma sağlamaya yardımcı oluyor.Yaz sıcaklarının en çok hissedildiği şu günlerde güneşten gelen ultraviyole ışınları, ciltte kolajen üretimini azaltarak cildin yıpranmasına neden olabiliyor. Güneşin zararlı etkileri leke oluşumuna yol açarken, zamanla cildin kırışması da kaçınılmaz oluyor. Güneşle her buluşmadan önce cildin korunmasına mutlaka özen göstermek gerekiyor. 

Procsin'in 50 faktörlü yüz koruma kremi 'Face Protection Cream SPF 50+ anti blemish', alpha flavon içeren formülü ile güneş yanıklarının yanı sıra, güneşe bağlı alerji riskini minimuma indirerek erken cilt yaşlanmasına karşı güvenli ve suya dayanıklı koruma sağlamaya yardımcı oluyor. Özellikle yaz sezonu boyunca çantaların vazgeçilmez parçalarından biri olacak Procsin Leke Karşıtı Koruyucu Yüz Kremi, yağlanma yapmayan formülü ile cilde yumuşaklık ve pürüzsüzlük kazandırıyor.

Her cilt tipine uygun

İçeriğindeki; adenozin ile cilt yenilenmesine yardımcı olan Procsin Leke Karşıtı Koruyucu Yüz Kremi, cilde nem kazandıran ve emilimini arttıran, yağlı ve kuru ciltleri nötralize eden aloe vera yaprağı özü içeriği ile tüm cilt tiplerine uygun olarak kullanılabiliyor.

Yatıştırıcı özelliği olan Procsin Leke Karşıtı Koruyucu Yüz Kremi, UV ışınlarına karşı tahrişe yol açmaksızın güvenli ve etkili bir koruma sağlamaya da yardımcı oluyor. Güneşlenmeden 20 dakika önce cildinize sürebileceğiniz Procsin Leke Karşıtı Koruyucu Yüz Kremi'ni, suya girip çıktıktan sonra kurulanıp tekrar uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda güneş lekeleri ve çil oluşumunun engellenmesi ve giderilmesine de destek olan krem, yaz mevsimi dışında da yaş sınırı olmaksızın bütün yıl boyunca kullanılabiliyor.

Procsin Leke Karşıtı Koruyucu Yüz Kremi'ni, Gratis, Watsons, Rossmann, Eve Shop, Migros, Trendyol, CosmoHome, Pino, parfümeri ve eczanelerde bulabilirsiniz.

Önerilen Haberler