Ramazan Bayramı

Ramazan Bayramı'nı Değerlendirebileceğiniz 5 Ege Rotası

Ramazan Bayramı tatilinde aile ziyaretleri için zaman ayırdıktan sonra tatilin geri kalan kısmını Ege'nin en güzel koylarında geçirebilirsiniz. İşte Ramazan Bayramı'nda değerlendirebileceğiniz Ege'nin en güzel 5 koyu...

Ramazan Bayramı'nda aile ziyaretlerini tamamlayıp Ege'nin sıcak sularına kendinizi bırakabilir, en özel tatil seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

1. AKVARYUM KOYU

Ege'nin en güzel koylarından olan Akvaryum koyu, henüz turistik tesisleşmenin çok az olduğu bir alandır.Pırıl pırıl turkuaz suda yüzmek için Bitez'den yürüyerek de gidilebilen koyda tekne turlarına katılarak huzuru bulabilirsiniz.

2.KABAK KOYU

Fethiye'ye 16 km mesafede bulunan Kabak koyunda bayram tadında tatil yapabileceksiniz. Kendinizi doğanın kucağında hissedeceğiniz koyda, huzuru ve sakinliği yaşayacaksınız.


3.AKBÜK KOYU

Ege rotaları listelerinde her zaman kendisine yer bulan Akbük koyu, Muğla'nın Ula ilçesine bağlı Akyaka'yı geçince sizi karşılayacak. Akbük'e ulaştığınızda denizin mavili ve doğanın yeşilliği ruhunuzu saracak.

4.SARSALA KOYU

"Muğla'nın mavi cenneti" olarak bilinen Sarsala koyu, küçücük iskelesi ve dingin suları ile ziyaretçilerini bekliyor. Dalaman 15 km mesafede olan koy, mavinin ve yeşilin en güzel tonları gözler önüne seriyor.

5.PATRICIA KOYU

Balıkesir'in Ayvalık ilçesindeki Cunda adasında bulunan Patricia koyun gördüğünüzde her yıl tekrar gelmek isteyeceksiniz. Patricia koyunda sığ deniz ve sıcak güneş sizi bekliyor.

Önerilen Haberler