Ruh Halinizi Düzelten Dekorasyon Fikirleri

Ruh Halinizi Düzelten Dekorasyon Fikirleri

Evinizi daha yaşanabilir ve huzurlu alanlara dönüştüren dekorasyon fikirleri ile dışarıda vakit geçirme fikrinin cazibesi etkisini yitirecek.

Basit ama etkili dekorasyon değişiklikleri ile eviniz sizin için doğal bir rehabilitasyon alanına dönüşecek. İşte yapmanız gerekenler…

MAVİ DUVARLAR

Evinizde pozitif rüzgarlar esmesini sağlayan önemli bir detay olan mavi duvarlar, bebe mavisi ve açık mavi tonlarla pamuksu görünüme kavuşacak.

BEYAZ MUTFAKLAR

Mutfak dekorasyonunda her zaman beyaz rengi tercih edin. Beyaz, ışığı en rahat yansıtan renk olduğu için mutfağınız aydınlık ve ferah bir ortama dönüşecektir. Evinizde en çok vakit geçirdiğiniz yerlerden olan mutfakta dört mevsim beyazı tercih ederek, yıl boyu huzuru yaşayabilirsiniz.

SALON AKSESUARLARI

Salon aksesuarları seçiminde vintage tasarımlara yönelebilirsiniz. Beyaz, mavi ve yeşil renklerin kombinlendiği tasarımlar, salonunuzda otantik rüzgarlar estirecek. Battaniye, pike ve halı gibi salon kullandığınız diğer eşyaları da aynı renkte seçtiğiniz takdirde salonunuz nostaljik bir sinema filminden fırlamış gibi görünecek.

YATAK ODASI DUVARLARI

Yatak odası duvarlarında özgür seçimler yapabilirsiniz. Tuğla desenli duvar kağıtları kullanabileceğiniz duvarlarda, pembe çiçekli göz yormayan duvar kağıtları da tercih edebilirsiniz. Yatak odası duvarlarında seçiminizi yaptıysanız renk tonu olarak gözü yormayan açık tonlarda belirlemeniz yerinde olacaktır.

Önerilen Haberler