Ruh ikizinizi bulduğunuzu kanıtlayan şeyler

Ruh ikizinizi bulduğunuzu kanıtlayan şeyler

İlişkinizde ruh ikizinizi bulup bulmadığınızı düşünüyorsanız, ilişkinizi mercek altına alarak partnerinizle uyumlu olup olmadığınızı anlayabilirsiniz.

Partnerinizle uyumlu olup olmadığınızı, ilişkinizde ruh eşinizi bulup bulmadığınız merak ediyorsanız,partnerinizle beraber zaman geçirirken ve ondan uzaktayken hissettiğiniz hislerin neleri işaret ettiğini bilmelisiniz.

BENZERSİZ HİSLER

Öncelikle partnerinizle beraberken hissettiğiniz hislerin size tarifsiz bir keyif veriyor olması gerekli. Eğer bu hissi yaşıyorsanız ruh ikizinizi bulmaya çok yakınsınız demektir.

DEJAVULAR

Ruh ikizinizle muhtemelen daha önce bir yerlerde karşılaştınız. Önceki yaşantınızda birbirinizi tanımadan da olsa beraber ortamda bulunduysanız flash back yaşayacak ve garip bir duygu hissedeceksiniz. Bu duyguları yaşıyorsanız beraber olduğunuz kişi ruh ikiziniz demektir.

EMPATİ YAPIYOR MUSUNUZ?

Partnerinizin sizin cümlenizi tamamlanması, sevgilinizin bakışlarından gözünüzü alamamanız, ruh eşinizle yan yana olduğunuzun göstergeleridir.

ONUN YANINDA KENDİNİZİ GÜVENDE HİSSEDİYOR MUSUNUZ?

Sevgilinizle beraberken kendinizi sonsuz güvende hissediyorsanız, partneriniz sizin ruh ikiziniz demektir.

ORTAK HEDEFLER

Hayatınızda ondan başkasını düşünemiyor ve onunla beraber yaşlanmayı istiyorsanız, partneriniz sizin ruh eşiniz demektir.

KUSURLARI DAHİ HOŞ GÖRÜNÜYORSA

Her ilişkinin eksik ve kusurlu yönleri vardır. Ama sizin ilişkinizde kusurlar ve eksiklikler hoşgörülüyorsa partnerinizle aranızda mükemmel bir uyum var demektir.

FİZİKSEL AYRILIK OLABİLİR AMA ZİHİNSEL ASLA

Partnerinizle fiziksel ortam olarak uzak mesafelerde olsanız da zihin olarak hep beraberseniz, o da sizinle aynı şeyleri düşünüyor demektir. Aynı anda telefon etmek ve aynı anda aynı şarkıya başlamak gibi davranışlar ruh ikizlerinin özellikleridir.

Önerilen Haberler