Rüyada Elma Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Elma Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada elma görmek, mutluluk verici müjdeli haberlere işaret eder. Güzel kısmet ve hayırlı çocukların habercisi olan bu rüya, elmanın rengine ve şekline göre farklı anlamlar ifade eder.

Elmanın rengine ve şekline göre anlamları değişse de rüyada elma görmek genel olarak hayırlara ve mutluluk verici gelişmelere işaret eder.

RÜYADA ELMA GÖRMEK

Kırmızı genel olarak ağız tadı ile tabir edilir. Yeşil elma, kavgaya ve moral bozukluğuna, işaret eder. Genelde hayırlara işaret eden elmanın fidanını görmek de güzel haberler işaretçisidir.

RÜYADA ELMA ISIRMAK

Rüyasında elma ısırdığını gören kişi, kısmetini elde etmiş demektir. Bu da temiz, helal ve bol kazanç anlamına gelir.

RÜYADA ELMA AĞACI DİKMEK

Rüyada elma ağacı dikmek dini faaliyetlerde bulunmak anlamına gelir. Gönüllü olarak Allah yolunda hizmet etmek vetemiz işler yapmak manası taşır.

RÜYADA ELMA TOPLAMAK

Rüyada elma toplamak, soylu bir kimseye işaret eder. Rüyasında elma toplayan kişi zenginleşir, mal, mülk sahibi olur. Elma, bol kazanç ve bol kısmet olarak tabir edilir.

RÜYADA ELMA AĞACI GÖRMEK

Rüyada görülen elma ağacı, din kardeşlerinin birbirine olan yakınlığı anlamına gelir. Elma ağacının dibinde oturmak ise uzun ve mutlu bir evlilik olarak tabir edilir.

RÜYADA ELMA YEMEK

Rüyada elma yemek, kısmettir. Hayırlı evlatlara, etrafında temiz kalpli insanların olacağına ve helal kazanca işaret eden bu rüyada görülen elma eğer mayhoş ise bu durumda rüya sahibinin biraz canının sıkılacağı tabir edilir.

KISA KISA

Rüyada elma kurdu görmek olumlu giden bir işte geri adım atmaya işaret eder.

Rüyada elma toplamak, bolluğun ve bereketin artmasına ve rüyayı gören kişinin kazancını artacağına işaret eder.

Rüyada elma çiçeği görmek, emeklerin karşılığının alınacağı anlamına gelir.

Rüyada siyah elma görmek, yenilikçi atılımlar yaparak ticarette kazanç elde etmek anlamına gelir.

Rüyada elma şekeri görmek, keyif verici işler yapmak anlamına gelir.

Rüyada elma ve armut görmek, iyi şartlarda yaşamak olarak tabir edilir.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler