Rüyada gelinlik görmek ne anlama gelir?

Rüyada gelinlik görmek ne anlama gelir?

Rüyada gelinlik görmek, evlilik ve kısmet ile ilgili anlamalara gelir. Evlilik ile ilişkili olan bu rüya, aynı zamanda hayırlı haberlere ve müjdeli gelişmelere de yorulur.

Bekar kızın gelinlik görmesi evlik olarak tabir edilirken evli bir kadının gelinlik görmesi evlat sahibi olacağı şekilde yorumlanır.

RÜYADA TEMİZ VE GÜZEL GELİNLİK

Rüyada görülen gelinlik temiz ve beyaz bir gelinlikse bu rüya, hayırlı ve mutlu bir evliliğe işaret eder. Özel hayatınızda güzel gelişmeleri işaret eden bu rüya aynı zamanda iş hayatında da başarıları ve gelişmeleri müjdeler.

KİRLİ VEYA SİYAH GELİNLİK

Rüyada gri, kirli ya da siyah gelinlik görmek evlilikte yaşanacak sorunlara işaret eder. Bu rüya iş hayatında yaşanabilecek sorunlar anlamına da gelir. Erkeğin bu rüyayı görmesi ise huysuz ve uyumsuz bir kadınla evleneceği anlamına gelir.

RÜYADA GELİN GÖRMEK

Rüyada görülen gelinin gelinliği güzelse bu rüya hayra alamettir. Evliler için hamileliğe, bekarlar için evliliğe yorulan bu rüya, gelinin yüzünün asık olması durumunda kötü gelişmelere işaret eder.

RÜYADA DÜĞÜN GÖRMEK

Çalgılı, müzikli eğlenceli düğün, günahlara, zorluk yaşamaya tabir edilir. Kalabalık düğün güzel ortamlarda bulunacağına ve gerçek hayatta da benzer ortamda bulunacağına yorulur.

BEKAR KIZIN GELİNLİK GÖRMESİ

Bekar bir kız rüyasında gelinlik görürse yakında birisi ile tanışır ve evlenir. Beyaz gelinlik mutluluk, kısa gelinlik evliliğin kısa sürmesi, parlak duvak büyük başarı büyük duvak şaşırtıcı gelişmeler ve kirli duvak da geçim sıkıntısı olarak tabir edilir.

ERKEĞİN GELİNLİK GİYMESİ

Bu rüya hayra alamet değildir. Kişinin kendi karakterine aykırı davranışlar göstereceği anlamına gelir. Bu rüya kişiliğe ters ve sinsi davranışlara gösteremeye tabir edilir.

KISA KISA

Rüyada gelinliğin eteğinin uzun olması uzun yolculuğa tabir edilir.

Rüyada danteli gelinlik mirasa işret eder.

Rüyada gelinin arkasından yürümek, o kadından ya da kocasından yardım görme anlamına gelir.

Rüyada gelinlikle gömülmek mükafatlandırılmaya yorulur.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler