Rüyada güneş görmek ne anlama gelir?

Rüyada güneş görmek ne anlama gelir?

Rüyada güneş görmek huzur ve mutluluğun işaretidir. Genellikle hayra yorulan güneş, eğer batışı görülürse olumsuz olarak tabir edilir.

Rüyada görülen güneş genel olarak hayırlı olarak yorumlanır. Güneşin durumuna göre anlamın değiştiği rüyada güneşin batışı olumsuzken parlak güneş mutluluk habercisi olarak yorumlanır.

RÜYADA GÜNEŞ DOĞMASI

Rüyasında güneşin doğduğunu gören kişi bekarsa evlenir. Davalı durumda ise davası düşer. Dini olarak da yükselmeye işaret eden rüya, aile hayatında da mutlu günlere işaret eder.

RÜYADA GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ GÖRMEK

Rüyasında güneş gözlüğü takan kişi, hayata olumsuz yönden baktığını gösterir. Bu rüya bir uyarı niteliği taşırken ciddi kararlar alırken dikkatli olmayı söyler.

RÜYADA GÜNEŞ TUTULMASI GÖRMEK

Rüyada güneş tutulması görmek, ülke sorunlarının büyümesi, ülke yönetiminde krizler çıkmasına işaret eder. Rüyada güneşin batması kişisel olaylardan ziyade büyük olaylara işaret eder.

RÜYADA GÜNEŞ BATMASI

Rüyasında güneşin battığını gören kişi evliyse boşanır. Geçim sıkıntısına ve fakirliğe düşer. Rüyanın doğudan battığı görülürse o yörenin halkı için güzel şeylerin gerçekleşeceğine tabir edilir.

KISA KISA

Rüyada iki güneş görmek, ülkenin barış içinde olduğuna ve bu durumun devam edeceğine yorulur.

Rüyada güneşi kucaklamak, duaların kabul olacağına işaret eder.

Rüyada güneşle konuşmak, büyük bir kazan elde etmeye tabir edilir.

Rüyada güneşe secde etmek, rüyayı gören kişinin dedikodusunun yapılacağına işaret eder.

Rüyada evin üstünde güneş görmek, mutlu bir evliliğe işaret eder.

Önerilen Haberler