Rüyada kuş görmek ne anlama gelir?

Rüyada kuş görmek ne anlama gelir?

Rüyada kuş görmek, rüyanın içeriğine göre iyi ya da kötü anlamlara gelebilir Rüyada görülen kuşun türü ve içinde bulunduğu durum, rüyanın anlamını belirleyecektir.

Rüyada kuş görmek, genel olarak bolluğun ev bereketin habercisiyken bazı durumlarda kötü haberlere de işaret edebilir. Rüyada görülen kuşun özelliklerine göre rüyanın anlamı değişir.

RÜYADA KUŞ GÖRMEK

Rüyada kuş görmek, rızk ve bollukla tabir edilir. Rüyasında kuş gören kişinin işleri artar, makam mevki elde eder. Kısa sürede ilerleme ve gelişme kaydeder.

RÜYADA BEYAZ KUŞ GÖRMEK

Rüyada beyaz kuş görmek, rüya sahibi için çok güzel gelişmelere işaret eder. Rüyayı gören kişinin girişeceği işte başarı sağlayacağına işaret eden rüya, rüya sahibi eğer işsize iş sahibi olacağı anlamına gelir. Beyaz kuş aynı zamanda kısmet demektir.

RÜYADA KUŞUN ÖLMESİ

Rüyada kuşun ölmesi hayırlara işaret etmez. Bu rüya, üzüntü ve sıkıntı anlamına gelir. Eğer kuş, rüya sahibinin ellerinin arasında ölürse rüya sahibinin deriden etkileneceği kötü bir durum yaşanır. Bu olay, iş hayatında da yanabilecek sıkıntılı bir duruma olabilir.

RÜYADA KUŞLA KONUŞMAK

Rüyada kuşla konuşmak, olgunluk olarak tabir edilir. Rüyasında kuşla konuşan kişi, gerçek hayatta hoş olmayan bir durumla karşılaşır ve durumu olgunlukla karşılar. Bu rüya aynı zamanda güzel gelişmelerin de müjdecisidir.

RÜYADA KUŞUN ÖTMESİ

Rüyada birçok kuşun ya da bir kuşun ötmesi iyi şeylere delalet etmez. Toplumdaki kargaşaya ve huzursuzluğa işaret eder.

KISA KISA

Rüyada türü bilinmeyen bir kuş görmek,o evden çıkacak bir hastaya işaret eder. Çünkü türü bilinmeyen kuş,Azrail (AS)'ın sembolüdür.

Rüyada eti yenen kuş görmek, helal rızk olarak tabir edilir.

Rüyada su kuşu görmek, yolculuk anlamına gelir.

Rüyada çirkin kuş görmek, üzüntülü haber anlamına gelir.

Rüyada kuş yavrusu görmek,bazen evlada bazen de zinaya işaret eder.

Önerilen Haberler