Saç tipiniz kişiliğinizi ele veriyor

Saç tipiniz kişiliğinizi ele veriyor

Saçlarınız sadece güzelliğinizi değil kişiliğinizi de yansıtıyor. Saçınızın boyu, şekli ve diğer özellikleri karakteriniz hakkında önemli bilgileri açığa çıkartıyor.

Saçınızın kısa olması, uzun olması ya da dalgalı olması karakterinizin derinliklerinde yatan özellikleri açığa çıkarıyor. İşte saçınızın kişiliğiniz hakkında söyledikleri…

KISA SAÇLAR

Kısa saçlı kadınlar çocuksu ruh hallerine sahiptir. Kendileriyle barışık olan bu tipteki kadılar, iş hayatlarında ve akademik hayatlarında başarılıdır. Kısa saçlı kadınlar iş hayatlarındaki başarı ve istikrarı sosyal hayatlarına da taşırlar.

KLASİK SAÇLAR

En çok tercih edilen saç tipi olan klasik saçlar, saçı yandan ya da ortadan ayırarak kullanırlar. Riskten uzak kişiliğe sahip olan bu saç tipinin kadınları, savaşçı ve hırslı yapıdan oldukça uzaktır. Aşk hayatları ise standart bir çizgidedir.

DALGALI SAÇLAR

Dalgalı saçlı kadınlar biraz kıskançtır. Sosyal hayatları biraz durağan olan bu saç tipinin kadınları, yakın çevresi ile zaman zaman sorun yaşarlar. Aşk hayatları ise fırtınalı denebilecek seviyede yoğundur.

KAHKÜLLÜ SAÇLAR

Kahküllü saçlar kendinden emin ve özgüveni yüksek kişiliği yansıtır. Bu özgüven aşk ilişkilerinde bazen çalkantılara yol açabilir. Sosyal ilişkilerinde vefalı ve sadıktırlar.

ASİMETRİK SAÇLAR

Marjinal bir görünüm oluşturan asimetrik saçlar, herkesten farklı ve rahat bir karakterin işaretçisidir. Aşk, okul ve iş hayatında senkronizasyon sorunu yaşayan asimetrik saçlı kadınlar kendine benzeyen karakterle uyum sağlar. Bu durum onlar için sorun değildir. Çünkü bu tarzı kendileri isterler.

Önerilen Haberler