Sebamed ile Güneşten Korunun

Sebamed ile Güneşten Korunun

Sebamed Güneş Serisi pH 5.5 değeriyle cildinizin doğal koruyucu tabakasını tahriş etmeden size yaz boyu ihtiyaç duyduğunuz bakımı sağlıyor.Sebamed Güneş Serisi pH 5.5 değeriyle cildinizin doğal koruyucu tabakasını tahriş etmeden size yaz boyu ihtiyaç duyduğunuz bakımı sağlıyor. 

Nihayet dört gözle beklediğimiz yaz geliyor! Tabii açık havada daha çok vakit geçirdiğimiz veya denizde ve havuzda tüm vücudumuzun yoğun güneş ışınlarına maruz kaldığı bu mevsimde cildimizi korumamız her zamankinden daha da önemli. Sebamed Güneş Serisi de ister şehirde ister tatilde, yazın ve güneşli günlerin tadını doyasıya çıkarabilmenizi sağlıyor, tepeden tırnağa koruma ve bakım sunuyor. 

Sebamed Güneş Ürünleri cildin doğal koruyucu tabakasını koruyan ve destekleyen pH 5.5 değeri ile en hassas ciltleri bile tahriş etmeden korur. 

Öncelikle her daim korumanız gereken yüzünüzü Sebamed Güneş Kremi ile, vücudunuzu ise Sebamed Güneş Losyonu ile koruma altına alabilirsiniz. Her ikisinin de SPF 30 ve 50+ faktörlü seçenekleri mevcut.  Spreyleri tercih edenler içinse Sebamed Güneş Spreyi tavsiye ediliyor.

Sebamed Güneş Ürünleri alkol, parafin, paraben, PEG bağları ve PABA esterleri, akrilamid içermiyor, ayrıca parfümlü ve parfümsüz seçenekleri bulunuyor. 

Hepsi klinik ve dermatolojik testlerden geçirilmiş Sebamed pH 5.5 güneş ürünleri hayvanlar üzerinde denenmiyor. 

Sebamed Güneş Kremi tavsiye edilen satış fiyatı; 89,90 TL 

Sebamed Güneş Losyonu tavsiye edilen satış fiyatı; 99,90 TL 

Sebamed Güneş Spreyi tavsiye edilen satış fiyatı; 109,50 TL 

Sebamed Güneş Sonrası Yatıştırıcı Balsamı tavsiye edilen satış fiyatı; 59,90 TL

Önerilen Haberler