Seda Sayan

Seda Sayan'dan tepki: Şeyma'nın kitabı toplatılmalı

Şeyma Subaşı'nın kitabında yer alan "hidrolik asit ve nemlendiriciyi unutma" tavsiyesine tepki gösteren Seda Sayan, "Şeyma'nın kitabı toplatılmalı" dedi.

Şeyma Subaşı'nın "Sadece Şeyma" adlı kitabına tepki gösteren Seda Sayan, kitapta yer alan hatalı ifadeleri belirterek "Bu kitabı alıp uygulamaya kalkan olursa yayın evinin de başı belaya girer. Bu kitap toplanmalı." dedi.

"KİTAP TOPLATILMALI"

YouTube'da yayınlanan "Magazin Noteri"programında konuşan Seda Sayan, ''Şeyma'nın kitabı toplatılmalı'' sözlerini kullanarak son dönemde gündemde olan "Sadece Şeyma" adlı kitap hakkında açıklamalar yaptı.

"HİDROLİK ASİTTE EMİN MİSİNİZ?"

Seda Sayan kitapta yer alan ifadelerin sağlık açısından risklerini belirterek "Hidrolik asitte emin misiniz, kör olur millet. Ne diyecekti biliyor musunuz; hyalüronik asit. Bunun aslı budur. Bu kitabın toplatılması lazım. Bu çok önemli bir şey. Buradan ceza alır. Her türlü ceza alır. Sen şimdi 'bunu kullanın' diyorsun, kör oldu diyelim kullanan. Bu kitapta böyle bir şey yazıyorsa bitti bu iş." dedi.

"BAŞI BELAYA GİRER"

Sözlerine devam eden Sayan "Yılların televizyoncusu olarak söylüyorum. Bu kitapta hidrolik asiti yüzünüze sürün yazıyor ve yandı millet; sakın. Ona hyalüronik asit denir. Bu kitabın toplanması lazım. Bu kitabı alıp uygulamaya kalkan olursa yayın evinin de başı belaya girer. Bu kitap toplanmalı." ifadelerini kullandı.

Önerilen Haberler