Şekerden kurtulmak isteyenlere 4 alternatif

Şekerden kurtulmak isteyenlere 4 alternatif

Şekerin sağlığa zararlarını öğrendikten sonra onu azaltmaya ve hayatınızdan çıkarmaya karar verdiyseniz bu kararınızda siz destekleyecek ürünlere ihtiyacınız var.

Şekeri bırakmanızda size yardım eden alternatifler, şekerin yokluğunu aratmayacak, sağlıklı şekilde aynı lezzeti yaşamanızı sağlayacaklar.

1.HİNDİSTAN CEVİZİ ŞEKERİ

Şekerden kurtulmak istiyorsanız Hindistan cevizi şekeri ile tanışma vakti gelmiş demektir. Sütü ve yağı ile tanıdığınız Hindistan cevizinin şeker versiyonu sizi beyaz şekerden kurtaracak. Özel aromasıyla farklı bir lezzet sunan Hindistan cevizi şekerini, içeceklerinizde ve tatlılarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2.AKÇAAĞAÇ ŞURUBU

24 farklı antioksidan içeren akçaağaç şurubu, beyin hücrelerini koruma ve alzheimerı önlemede etkilidir. Yiyip içtiklerinize ölçülü şekilde akçaağaç şurubu ekleyerek şekeri hayatınızdan yavaşça çıkarabilirsiniz.

3.HAM BAL

Beslenme rutinlerinize rahatlıkla ekleyebileceğiniz ham bal, birçok hastalığın iyileşmesine yardım eder. Gıdalarınıza ekleyeceğiniz ham bal ile şekerden de rahatça kurtulacaksınız.

4. HURMA ŞEKERİ

Harika tadı ile özel bir seçenek sunan Hurma şekeri, bol bol vitamin içermesiyle de sağlıklı bir tercihtir. Toz halinde bir ürün olan hurma şekeri ile beyaz şekerden kolayca kurtulacaksınız.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler