Sen Anlat Karadeniz 52. Yeni Bölüm Fragmanı: Genco'ya Kim Dur Diyecek?

Sen Anlat Karadeniz 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz 52. bölümde Genco, Melek'i sığındığı ablasından alıp eve götürüyor ve işkence ediyor. Nefes ise bu duruma canlı yayında isyan ediyor, kendi gibi ezilen kadınların sesi, nefesi olmak için tüm dünyaya haykırıyor. İşte Sen Anlat Karadeniz 52. yeni bölüm fragmanı...

Sen Anlat Karadeniz 52. yeni bölüm fragmanı atv tarafından yayınlandı. Başrollerinde İrem Helvacıoğlu ile Ulaş Tuna Astepe'nin oynadığı diziye katılan usta oyuncu Uğur Çavuşoğlu, canlandırdığı Genco karakteri ile Kaleli ailesine bela oluyor. Fragmanda Genco'nun özellikle kızı Melek'e ve karısına yaptığı şiddet izleyenleri kızdırıyor. Genco'nun kızdırdığı demir ile ne yapacağı ise meçhul. Diğer yandan Nefes, kendi gibi her türlü şiddete uğrayan kadınların sesi olmak için radyoda canlı yayına çıkıyor.

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Yapımcılığını Sinegraf'ın üstlendiği, başrollerini Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Sinan Tuzcu ve Öykü Gürman'ın paylaştığı yapımın 52'inci yeni bölümü maç yayını nedeniyle bu hafta ekrana gelmeyecek. ATV'de 15 Mayıs Çarşamba akşamı canlı yayınlanacak olan Akhisar-Galatasaray Ziraat Kupası final maçı ekrana gelecek.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sen Anlat Karadeniz 51. bölümde Mustafa'nın kıl payı kurtulduğu tekne kazası sonrasında Tahir, Genco'dan hesap sormak ister. Fakat kardeşi Murat'ın karşısına çıkması tetiği çekmesine engel olur.

Sen Anlat Karadeniz son bölümde Tahir ile Genco yine karşı karşıya gelirler. Genco, Melek'e zorbalık yapmakta ve "ben ne istersem onu yiyeceksin" diyerek onu tehdit eder. Melek ise Genco'nun başına geçirdiği vazo ile ondan kurtulur ve ablasın Hazan'a sığınır. Tahir ile Nefes ise kayıp olan Yiğit'in Hazan'ın yanına gittiğini öğrenince soluğu orada alırlar. Melek'in ardından gelen Genco karşısında Tahir'i bulur.

Mustafa batan gemiden sağ çıkmayı başarır; ancak tayfalar için aynı şey söz konusu değildir. Kaleliler telafisi olmayan kayıplarının yasını tutarken tüm aile birbirine daha da kenetlenir.

Tahir gemiyi batıranın Genco olduğunu öğrenince hesap sormak için onun organize ettiği partiyi basar. Orada Murat'la karşılaşan Tahir için artık sorun Genco olmaktan çok ötedir. Tahir şimdi kardeşini kurtarmanın derdindedir.

Yiğit, Hazan öğretmenini yere göğe sığdıramazken Tahir'in onu korumak için yaptıkları, küçük çocuğun babasına ilk kez tavır almasına sebep olur. Yiğit ortadan kaybolur. Nefes ve Tahir'in onu buldukları yerde ise hepsi için ayrı bir sınav başlayacaktır.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.