Sensilis Sun Secret ile Güneş Koruması ve Antiaging Bir Arada

Sensilis Sun Secret ile Güneş Koruması ve Antiaging Bir Arada

Sensilis Sun Secret ile cildinizi hem güneşten koruyun, hem de anti-aging uygulayınYazın gelmesiyle birlikte güneş ışınlarına daha fazla maruz kalmaya başladık. Cilt lekelerine, kırışıklığa, foto yaşlanmaya hatta ileri seviyelerde kansere dahi zemin hazırlayan güneşin olumsuz etkilerinden korunmanın yolu ise güneşten doğru şekilde korunmak ve cilt tipine uygun doğru ürünleri kullanmaktan geçiyor. Sensilis Sun Secret Serisi; Barselona'daki Dermofarm laboratuvarında özel olarak formüle edilen güçlü koruma faktörü ve yaşlanma karşıtı içeriğe sahip karışımı sayesinde, cildinizi hem güneşten hem de yaşlanmaktan koruyor.

Uzun süre güneş ışınlarına maruz kalan ciltlerde sıklıkla çillenme, lekelenme ve erken yaşlanma tarzı belirtiler ortaya çıkabileceği gibi cilt kanseri gibi ciddi sağlık sorunları da meydana gelebiliyor. Tüm bunları göz önünde bulunduracak olursak, güneşin zararlarından  bilinçli bir şekilde korunmamız gerekiyor. Sensilis Sun Secret serisi, anti-aging özelliğine de sahip formülüyle tam bir güneşten korunma ve aynı zamanda bakım sağlıyor.   

Özel olarak formüle edilen karışım

Yazın gelmesi ve sıcakların artmasıyla beraber, güneşin zararlı olan UV ışınlarının yeryüzüne ulaşma yoğunluğu da artıyor. Bu zararlı ışınlardan UVA daha çok kırışıklık ve güneş lekeleri gibi cilt problemlerine neden olurken; UVB denilen ışınlar cilt kanserine davetiye çıkarabiliyor. Yüksek derecede UVA ve UVB koruması sağlayan Sensilis Sun Secret serisi, güneş radyasyonuna karşı kapsayıcı koruma sağlayan özel bir karışım ile formüle edildi. Orta, yüksek ve çok yüksek koruma faktörleri olan ürünler; aynı zamanda parabenin yanı sıra krom, nikel, kobalt, paladium ve civa olmak üzere vücuda zararlı olan hiçbir ağır metali de içermiyor.

Sensilis Sun Secret, hem güneşten koruyor hem anti-aging uyguluyor

Cildimizi güneşten korumanın en pratik yolu güneş kremi kullanmaktan geçiyor. Güneş kremleri, cildi güneşin zararlı ışınlarından koruduğu gibi anti-aging özellikleriyle de erken yaşlanmanın önüne geçiyor diyebiliriz. Sensilis Sun Secret serisi, anti-aging özelliğiyle de dikkat çekiyor. Yaşlanmayı engelleyen aktifler içeren seri, yüz ve vücut ürünleri olmak üzere iki ayrı gruptan oluşuyor. Yüz koruma ürünleri arasında; yüz, boyun ve dekolte bölgesi ile hassas göz çevreleri ve dudaklar için toplam 4 farklı ürün bulunuyor. Vücut koruma ürünlerinde ise; bronzluğun daha uzun sürmesi ve bronzlaşırken cildin bakımını sağlamaya yardımcı olan, nem dengesini koruyan ve yaşlanma karşıtı 5 farklı ürün bulunuyor.

Sun Secret Ultra Light Face Spf 50+; 119,00 TL

Sun Secret Ultra Face Fluid Spf 50+ ; 119,00 TL

Sun Secret Protective Eye Contour ve Lip Sun Cream Spf 30; 129,00 TL

Sun Secret Compact Spf 50+ 01 Natural; 129,00 TL

Sun Secret Superbronzing Water; 99,00 TL

Sun Secret Body Gel Cream Spf50+;  129,00 TL

Sun Secret Body Spray Spf 50+; 135,00 TL

Sun Secret Body Oil Spf 30; 146,00 TL

Sun Secret Water Gel After Sun; 149,00 TL

Önerilen Haberler