Seren Serengil açıkladı: Boşanma davası açtım

Seren Serengil açıkladı: Boşanma davası açtım

Bir süredir evlilikleri üzerinde kara bulutlar dolaşan Seren Serengil ve Yaşar İpek çifti boşanıyor. Ayrılık haberini Seren Serengil sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

2018'de nikah masasına oturan Seren Serengil ve Yaşar İpek arasında son günlerde şiddetli tartışmaların yaşandığı iddia edildi. Seren Serengil'in sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile ayrılık gün yüzüne çıktı.

ŞİDDET İDDİALARI GÜNDEME GELDİ

Evliliği sonlandırma noktasına getiren olayın şiddet odluğu iddia edildi. İddiaya göre eşi Seren Serengil'in yüzüne havlu ile vurdu. Serengil'in annesi Nevin Teoman, bu iddialara yenilerini ekleyerek "Ailesi iki yıldır Yaşar'ı bize karşı hep dolduruyorlar, ailesinin Seren'e yaptığı zulme ve bana yaptıklarına karşı koyamadı. Oysa biz Yaşar'a her şeye rağmen kucak açtık, ancak o eşinin böyle zamanlarında saçını okşamak yerine havluyla yüzüne vurdu. Kızım karnındaki bebeğini kaybedebilirdi." dedi.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Sosyal medyadan boşanma haberini duyuran Seren Serengil yaptığı paylaşıma "Çok zor bunları yazmak... Hiç konuşmadım, hiç yazmadım. Kendi sesimi bile duymak istemedim bu süreçte. Birkaç dosta yaşadıklarımı anlatmanın dışında. Benim bugüne kadar eşimle, kendimizle ilgili bir kavgam olmamıştır. İki birbirini seven, birbiriyle vakit geçirmekten hoşlanan ve birbirine yeten iki insandık." dedi.

Paylaşımına oldukça uzun bir not yazan Serengil, mesajının devamında "Anne ve kız kardeşin benimle probleminin ve uğraşma nedeninin herkes Yaşar'la ilgili olduğunu düşünse de, konu maalesef beni istememe durumu değildi. Çünkü ben Yaşar'la beraber olmadan bir yıl önceden gazete magazin denilen sosyal medya sayfasında bana ve aileme hakaret ediliyordu ve her gün yapılıyordu. Mahkemeye verdim emniyet mensuplarıyla mekandan kardeşini aldırmalara kadar giden bir hikayemiz var. "Valla ben değilim, annemin ölüsünü öpeyim" diye yemin edince şikayetimden vazgeçmiştim. Bana o sayfanın Gülben Ergen'in fanlarının olduğunu söylemişti sonra bir öğrendim ki; Gülben Ergen'in yanında çalışmış ve 15 yıldan beri anne kız bu kişinin yanındaymış, düşmanlık oradan bana. Sonra Yaşar benim hayatıma girdi. Ben hapse atıldım bu kadın yüzünden. İnsan ne menfaati olursa olsun, ne samimiyeti olursa olsun üvey de olsa ağabeyinin karısı olmuşum bu kadınla olan görüşmesini kesmesi gerekirdi. Yanak yanağa fotoğraflar koyuyorlar altına da Yaşar'ın annesi 'Allah sizi şeytanlardan korusun yazıyor' o şeytan da benim..." ifadelerini kullandı.

"İFTİRALAR ATTILAR"

"Bu süreç devam etti. İki yıl fake hesaplardan hepinizinde farkında olduğunuz gibi aileme ve bana iftiralar, hakaretler devam etti. Benim kocam, hakkını yiyemem. Hep yanımda durdu, o da ben söylediğim için değil kendi gördüğü için ne düğünüme ne nişanıma gelemediler uzun bir süre Yaşar konuşmadı. Ama sonra annesidir yine barıştı. İşte ondan sonra ne olduysa oldu. Daha önce de çocuk sürecimizde yine kavga edip annesi yüzünden gitmişti ve tedavi sürecimi yarıda bırakmıştım. Hatırlarsanız şimdi de çocuk sahibi olmaya çalışıyorum, yine aynı çabalar gösteriliyor."

"BAYRAM ÖNCESİ BOŞANMA DAVASI AÇTIM"

Serengil paylaşımının son bölümünde "Ben bugün tedbir kararı aldırdım. Çünkü Yaşar, Yaşar değil. Saçımı okşamaya kıyamayan adam o değil. Çocuğumu sağlıkla dünyaya getirmeye çalışmak zorundayım. Kendisine bayram öncesi boşanma davası açtım. Bunu da ilk defa açıklıyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun." diyerek boşanma kararını takipçilerine duyurdu.

Önerilen Haberler