Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya'dan hamilelik iddiasına şok tepki

Serenay Sarıkaya, kendisi hakkında "Evli kulüp başkanından hamile mi?" diyen sunucu Pınar Ergüner'e dava açtı.

Kerem Bürsin'den ayrıldıktan sonra adı birçok isimle aşk dedikodularına karışan Serenay Sarıkaya, Pınar Ergüner ve bir televizyon kanalına kişilik haklarına saldırıda bulunduğu gerekçesiyle 50 bin liralık tazminat davası açtı.

DİLEKÇEDEN SATIRLAR

İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'ne verilen dilekçede "Haberin ardından programın sunucusu ve moderatör Pınar Ergüner, "Öyle bir şey iddia edeceğiz ki kimileri yalanlayacak" diyerek Serenay Sarıkaya'nın evli bir kulüp başkanı ile birlikte olduğunu ve ondan hamile kaldığını, kulüp başkanının çocuğu aldırmak istediği, Sarıkaya'nın çocuğu aldırmak istemediği, çocuğu aldırmazsa rezil olacağı, doktora aldırması için para teklif edildiği gibi gerçek dışı, iftira niteliğinde bir haber yayımlanmıştır." ifadeleri yer aldı.

"HABER TAMAMEN ASILSIZDIR"

"Programda Serenay Sarıkaya'nın şeref ve onuruna ağır saldırı niteliğinde yorumlar yapılmıştır. Haber tamamen asılsız ve gerçek dışıdır. Serenay Sarıkaya'nın evli bir kulüp başkanı ile hiçbir zaman bir ilişkisi olmadığı gibi hamile de kalmamıştır. İlişkisi olmayan birisinden hamile kalması mümkün değildir"

Önerilen Haberler