Serenay Sarıkaya, hakkında çıkan haberlerle ilgili hukuki süreç başlatacağını duyurdu

Serenay Sarıkaya, Kerem Bürsin ile 3,5 yıllık ilişkisini geçtiğimiz aylarda noktalamıştı. Ayrılığın ardından adı birçok ünlü isimle aşk dedikodusuna karışan Serenay Sarıkaya haberlerle ilgili hukuki süreç başlatacağını duyurdu.

2015'te aşk yaşamaya başladığı oyuncu Kerem Bürsin'den geçtiğimiz ay ayrılan Serenay Sarıkaya, hakkında çıkan haberlere daha fazla dayanamadı. Güzel oyuncu, hakkında çıkan aşk dedikodularına yaptığı açıklamayla isyan etti.

"YALNIZIM AMA ÇOK MUTLUYUM"

İşte Serenay'ın açıklaması:

"İnanmayacaksınız ama yalnızım ve çooook mutluyum. Siz, hakkımda her gün aslı astarı olmayan, saygısız ve hadsiz haberler uydurmaya devam ederken, ben genç bir kadın olarak yapılan saldırılara rağmen hala ayaklarımın üzerinde sağlam durmaya çalışıyorum. Yok artık ! Bu kadar da değil. Buna kimse inanmaz derken; siz algı yönetimi ile ismimi karalamaya ve bundan en ufak bir rahatsızlık duymamaya devam ediyorsunuz."

"HUKUKİ SÜRECİ BAŞLATIYORUM"

Gelinen nokta inanılır gibi değil. Saygı ve anlayış rica etmiştim sizden. Ancak bunu hala bu zamanda başaramıyorsak ben de gerekeni yapmak, hakkımda çıkan bu gerçek dışı, dayanaksız ve çirkin dedikoduların haberleştirilmesi karşısında hukuksal süreci başlatmak zorundayım. Bundan sonra duruşum bu yöndedir. Bilgilerinize..."

Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.