Serenay Sarıkaya patladı: Yalnızım ve mutluyum

Serenay Sarıkaya patladı: Yalnızım ve mutluyum

Serenay Sarıkaya hakkında çıkan aşk dedikodularına sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi. Instagram hesabının hikayeler bölümünden paylaşım yapan güzel oyuncu "Yalnızım ve mutluyum" dedi.

Serenay Sarıkaya kişisel sosyal medya hesabının hikayeler bölümünden hakkında çıkan aşk dedikoduları ile ilgili olarak sert bir paylaşım yaptı. Sarıkaya "Yalnızım ve mutluyum" diyerek tartışmalara noktayı koydu.

ADETA PATLADI!

Kerem Bürsin'le 3,5 yıl süren aşk sonrası ayrılan Serenay Sarıkaya,gerekeni yapmak zorunda olduğunu belirterek bir açıklama yaptı. Sarıkaya, sosyal medya hesabının hikayeler bölümünden yaptığı paylaşımda:

"İnanmayacaksınız ama yalnızım ve çok mutluyum. Siz, hakkımda her gün aslı astarı olmayan, saygısız ve hadsiz haberler uydurmaya devam ederken, ben genç bir kadın olarak yapılan saldırılara rağmen hala ayaklarımın üzerinde sağlam durmaya çalışıyorum. Yok artık! Bu kadar da değil. Buna kimse inanmaz derken; siz algı yönetimi ile ismimi karalamaya ve bundan en ufak bir rahatsızlık duymamaya devam ediyorsunuz. Gelinen nokta inanılır gibi değil." dedi.

"HUKUKSAL SÜRECİ BAŞLATMAK ZORUNDAYIM"

Konu ile ilgili paylaşımında hukuksal süreci işleteceğini söyleyen ünlü oyuncu "Saygı ve anlayış rica etmiştim sizden. Ancak bunu hala bu zamanda başaramıyorsak ben de gerekeni yapmak, hakkımda çıkan bu gerçek dışı, dayanaksız ve çirkin dedikoduların haberleştirilmesi karşısında hukuksal süreci başlatmak zorundayım. Bundan sonra duruşum bu yöndedir. Bilgilerinize..." dedi.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler