Sevimli Dostlarımıza Evinizde Yer Açın

Sevimli Dostlarımıza Evinizde Yer Açın

Evlerinizde küçük dekorasyon değişiklikleri yaparak sevimli dostlarımıza ideal yaşam alanları oluşturabilirsiniz. Bunun için ayrı eşyalar almanız gerekmiyor. Mevcut eşyalarınızda yapacağınız küçük değişiklikler, evlerinizde sevimli dostlarımıza yer açmak için yeterli olacaktır.

ÖZEL KANEPE

Evde kedi, köpek besleyen kişilerin yardımına koşan özel kanepe, kolçak kısımlarındaki özel bölme ile hayvan dostlarımıza konfor sağlıyor. Sahiplerini de artık rahatsız etmeyecek olan kedi ve köpekler kendi alanlarında özgürce rahat edecekler.

MASA YASTIĞI

Kediler için tasarlanmış olan masa yastığı , evde ayrı bir bölme kullanmadan pratik şekilde yapılacak bir alandır. Kedilerin konforunu düşünen en özel tasarımlardan biri olan kedi masa yastığı, yastıktan çok hamak rahatlığı veriyor.

KOMODİN PET YATAK

Komodinlerden kedilere yuva yapabilirsiniz. Evinizde gizli bir kedi yatağı olmasını sağlayacak bu dekorasyonla, kedileriniz de rahat edecek sizler de rahat edeceksiniz. Kompakt bir tasarım olan komodin pet yatak, tercihe göre farklı bölmelere de uyarlanabilir.

DEKORATİF TASARIMLAR

Evde beslediğiniz kedi ve köpek gibi hayvan dostlarımızın konaklama yerleri için farklı dizaynlar tercih edilebilir. Ev dekorasyonunu da farklı bir konsepte dönüştüren bu detaylar hem ev tasarımını değiştirtecek hem de sevimli dostlarımızı rahat ettirecek.

ÇALIŞMA MASANIZDA YER AYIRIN

Çalışma masanıza yerleştireceğiniz küçük bir eklenti ile hayvan dostunuzu gözünün önünde ayırmayacaksınız. Ek bir alan da kaplamayan bu tasarım ile kediler de rahat edecek.

İŞLEVSEL MOBİLYALAR

Kedi ve köpeklerin ev içinde belirli bir yeri olması gün içinde insanları rahatsız etmemesi için önemlidir. Bu yüzden sevimli dostlarımızın belirli bir yeri olması için eşya dekorlarını özel şekilde seçmeliyiz. Hayvan yuvası olarak tasarlanmış komodin, TV ünitesi ve sehpalar bu seçimler için ideal tercihlerdir.

ESKİ BAVULLARI ATMAYIN

Kedi ve köpeklerin sığınacağı özel bir alan sunan eski bavullar yumuşak bir yastıkla basitçe hazırlanabilir. Huzurlu bir yuva arayan kediler için eski bavullar sıcak bir yuvaya dönüşüyor.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler