Sezonun Trend İpuçlarına Devam! 2019 Twist İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Sezonun Trend İpuçlarına Devam! 2019 Twist İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Twist, 2019 ilkbahar- yaz koleksiyonu ile sezonun renklerini yansıtırken koleksiyonu ile bu sene neyin moda olduğunu nelerin ön plana çıktığını anlatıyor. Işıltının ve rahatlığın ön planda olduğu koleksiyon ile hem sokaklarda hem gecelerde şık olmanın ipuçlarını veriyor.

2019'un yaz sezonunda sokaklarda kendine yer bulacak olan Twist, koleksiyonu ile modaya yön veriyor. 80'lere dönüşten parıltılara birçok parçayı ve akımı kullanıyor. Bu sene size daha şık nasıl olunacağının ipuçlarını veriyor.

IŞILTILAR VE JEANLER ÖN PLANDA

Mevsimselliği rafa kaldıran taş işlemeli ceket görünümlü beyaz renkli gömlekler, onlara eşlik edecek sim detaylı ışıltılı etekler, sezonun hit parçalarından beyaz botlarla kombinlenerek dinamik bir görüntü yaratıyor.

Doğal ışıltısıyla yeni mevsimin habercisi çiçek desenleri, örme üstüne baskı, puantiye ve boncuk işlemeleri en ön sıralarda yerini alıyor.

Siyah ve grilerin hakimiyetine eşlik eden pembeler, enerjik kırmızılar ve turuncular, mevsimin habercisi yeşiller, yılın favori rengi mercan, sarı, tarçın ve pastel tonlar, koleksiyonun geniş renk skalası arasında sokak modası stili ile harmanlanıyor. Pullar, yıldız işlemelerle hareketlenen Jean ceketler ve aynı renk tonundaki jeanler ile Twist İlkbahar-Yaz 2019 Koleksiyonuna eğlenceli bir yorum katıyor.

SEZONUN YÜKSELEN PARÇASI SIRT ÇANTALARI

Şehrin durmak bilmeyen enerjisine eşlik eden bina desenleri, tulum ve pantolonlarda ortaya çıkıyor. Bomber ceketlerde hayat bulan işlemeli kuş nakışları, geçmişe gönderme yapan renk ve desen karması; taşlı slogan baskı ve tüllü t shirtler kadınları 80'li yıllara doğru geçmişe yolculuğa davet ediyor.

Maksimal leopar desenler, trikolarda ve pantolonlarda kendini belli ederken, zincirli şal desen, gömlek ve etekler mevsim modunu hızla yükseltiyor. Sportif ama şık görünümleri yukarı taşıyan hasır şapkalar ve sezonun yükselen parçası olan sırt çantaları, Twister'ların koleksiyonunda.

Kolye ve küpelerde ışıldamaya hazır sloganlar, yıldız ve kalp desenleri aksesuarlardaki çarpıcı detaylar olarak ön plana çıkıyor.

Stilinden ödün vermeyen sneakerlar ve renkli sandaletler, cool görünümlerin kusursuz tamamlayıcısı olarak sezon alışverişi listelerini tamamlıyor.

Önerilen Haberler