Sinan Akçıl Sinan Akçıl

Sinan Akçıl'dan eşine romantik doğum günü mesajı

Eşi Burcu Kıratlı'nın doğum gününü romantik mesajla kutlayan Sinan Akçıl, paylaştığı romantik fotoğraf ve özel mesajla beğeni topladı.

7 ay önce dünyaevine giren Sinan ve Burcu Kıratlı haklarında ayrılık iddiaları vardı. Çıkan dedikoduları yalanlayan Sinan Akçıl, eşinin doğum gününü romantik bir paylaşım ile kutladı. Akçıl'ın paylaşımı yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

"BURAYI BOŞ BIRAKIYORUM"

Sinan Akçıl, eşi Burcu Kıratlı'nın doğum günün kutlamak için romantik bir paylaşım yaptı. Akçıl, eşi ile beraber olduğu bir fotoğrafı paylaşarak "Belki de en iyi, en süslü sözlerin benden çıkacağını düşünen milyonlar vardır. Ama ben burayı boş bırakıyorum. Çünkü daha o kelimeler icat edilmedi, sözlüğe girmedi. 23 Temmuz... Sıradan bir doğum gününden çok daha fazlası" notunu ekledi.

BURCU KIRATLI CEVAPSIZ BIRAKMADI

Sinan Akçıl'ın paylaşımına cevap veren Burcu Kıratlı "Her gün bana yaşattığın onca güzellik ve hisler, kelimelerden daha değerli" yorumu ile beğeni topladı.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler