Siyah sevenlere özel ev dekorasyonu fikirleri

Siyah sevenlere özel ev dekorasyonu fikirleri

Siyahın itici ve karamsar bir renk olduğunu düşünüyorsanız önerilerimiz sonrası bu fikirleriniz derinden sarsılacak; siyaha aşık olacaksınız.

Mutfaklar, salonlar, banyolar, duvarlar mobilyalar... Evinizin her noktası, siyahın ve diğer renklerin uyumlu tonları ile benzersiz alanlara dönüşüyor. İşte siyah ev dekorasyonu ve daha fazlası…

DUVARDAN BAŞLAYIN

Evinizde siyahın şıklığını yakalamak için öncelikle zeminde kontrast sağlamalısınız. Bu da duvarlarda siyah kullanmakla olur. Duvarda kullanacağınız siyahın tonunu seçmekte özgürsünüz ama tür olarak mat siyahı seçmeniz doğru seçenek olacaktır. Bu tercih sonrası mobilyalarınız ve dekor unsurlarınız tüm özellikleri ile öne çıkabilecek.

MUTFAKTA SİYAH FARKI

Mutfakta siyah rengi kullanarak zarafeti sofranıza yansıtabilirsiniz.

Siyah tonlarında seçtiğiniz mutfak eşyaları ve mutfak mobilyaları siyah duvarlarla birleştiğinde görenleri büyüleyen bir etki oluşturacak.

ZARİF BİR BANYO DEKORASYONU İÇİN

Banyo dekorasyonunda zarif dokunuşlar yapmak istiyorsanız, zeminde ve eşyalarda siyahı kullanabilirsiniz.

OTURMA ODASI VE SİYAHIN UYUMU

Oturma odasını dekore etmek için duvarda ve zeminde siyah tonları kullandıktan sonra beyazın farklı tonları ile kontrast sağlamalısınız. Mobilyalar, aksesuarlar ve diğer unsurları siyah beyazın özel tonlarıyla dengeleyerek kusursuz bir ortam oluşturabilirsiniz.

Tarz olarak klasik, shabby chic, vintage ya da modern stiller seçebilirsiniz ama siyahı ve beyazı dengeli şekilde kullanmalısınız.

DIŞ CEPHE

Dış cephede siyahı kullanmaya karşı önyargılı olduğunuzu biliyoruz. Ancak dış cephede siyahı kullandığınızda ne kadar özel biri olduğunuz herkes görecek.

YATAK ODASINDA SİYAHA YER AÇIN

Siyahın şıklığını ve zarafetini tüm hayatınıza yaymak için yatak odasında da siyah ve beyazın kusursuz uyumunu kullanabilirsiniz.

ÖZEL ALANLAR

Ev dekorasyonunda siyahı kullanmaya karar verdiyseniz evinizi size özel yapacak bazı alanlar da oluşturmalısınız. Bu unsur, siyah seçiminizin basit bir seçim olmadığını ve özel bir konsept belirlediğinizi ortaya koyacak. Tablo kullanmak ve özel konfor alanları oluşturmak evinizi size özel yapacak ideal dekorasyon dokunuşlarıdır.

Önerilen Haberler