Skinny Jeanlere Yakışan 5 Ayakkabı

Skinny Jeanlere Yakışan 5 Ayakkabı

Dar kotların hakkını veren en iyi ayakkabı modelleri hangileri?

Her ne kadar jean trendleri son birkaç sezondur rotasını değiştirip boyfriend jeanleri ön plana çıkarmış olsa da dar kesim pantolonlar bazı durumlarda hala en iyi tercih olma durumunu koruyor ve çoğumuzun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Peki bu dar kotların hakkını veren en iyi ayakkabı modelleri neler?

Sivri Burun Babet

Biraz şık biraz rahat arada bir denge arayanlar için en iyi alternatif sivri burun babetler… Özellikle daha canlı renklerde tercih ettiğiniz modeller sonbahar döneminde size yüksek enerji de verecektir. Ceketlerle bir arada kullanarak ofis stilinde dahi kombinleyebilirsiniz.

Stiletto

Skinny jeanlerin olmazsa olmaz tamamlayıcılarından biri onu en şık ve feminen gösteren stilettolardır. Hem gündüz hem gece üstüne giyeceğiniz düz bir tişört ve ceketle bile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Blok Topuklu Botlar

Sonbahar ve kış döneminde eğer çok uzun boylu değilseniz skinny jeanleri düz taban bot ya da uzun çizmeler yerine kalın topuklu botlarla tamamlamanızda fayda var. Bu tip botları jean renginize yakın seçerek bir bütünlük sağlayacak ve bu şekilde bacak boyunuzu uzun göstereceksiniz.

Loafer

Maskülen stilin öncülerinden olan loaferlar dar kotlar için en iyi alternatiflerden. Salaş bir kazak, uzun dökümlü bir gömlek hatta büyük beden bir sweatshirtle bile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Spor Ayakkabı

Daha rahat ve spor kombinler yapıp, streç bir skinny jeans tercih ettiğinizde gösterişli, farklı ya da trend bir spor ayakkabı ile kombini tamamlayabilirsiniz. Böylece üzerine giyeceğiniz bluzun şıklığına bağlı olarak spor şık bir stile sahip olabilirsiniz.

Kaynak:Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.