Sonbahar modasının favori parçası: Triko takımlar

Sonbahar modasının favori parçası: Triko takımlar

Sonbahar denildiğinde ne çok sıcak ne de çok soğuk olmayan ılık bir hava aklımıza gelir. Bu havalarda genelde üşütmeyen ancak sıcaklatmayacak ince trikolar raflardaki yerini alır. Bu yılın en moda trendi ise triko takımlar.

İş yerinizde ofis şıklığını yakalamak için, herhangi bir davete giderken ya da arkadaşlarınızla kahve içmeye giderken … Her an her yerde kullanabileceğiniz ve kombinlemesi oldukça pratik olan bu takımlarda oldukça çok seçeneğiniz var.

HER AN HER YERDE ŞIKLIK

Triko takımlar incesinden oldukça kalınına, uzun formlulardan kısalara kadar bir çok seçeneği içinde barındırıyor. Markalar triko takımları ihtiyaç ve istek doğrultusunda bu sonbaharda yükselişe geçmeleriyle de birlikte oldukça farklı seçeneklerde ve renklerde piyasaya sürmeye devam ediyor.

KOMBİNLEMEK ÇOK KOLAY

Triko takımlar hem zaten alt üst takım olmalarından hem de genel anlamda tek renk tercih edilmelerindne dolayı kombinlemesi oldukça kolay. Belki bir hasır şapka yada deri bir çanta ile siz de rahatlığınıza şıklık katabilirsiniz.

TRİKO VE AKSESUAR İKİLİSİ SİZİ YARI YOLDA BIRAKMAZ

Tek renk olan triko takımlar genelde basit ve yine tek renk olan aksesuarlarla kombinleniyor. Ancak siz yine de takı konusunda elinizi korkak alıştırmayın çünkü renkli ve yoğun takılarda bu trikoların üzerinde oldukça şık duracaktır.

Önerilen Haberler