Sosyete bu aileyi konuşuyor! Karısının 4 yaşındaki oğluna alkol içirdiği söyleyen baba isyan etti

Emlak kralı Dikran Masis'in kızı Alexandra Masis'in bir videoda 4 yaşındaki oğluna alkol içirip uyuşturucu dumanı üflediği öne sürüldü. Soluğu mahkemede alan damat Şafak Susamcıoğlu ise davada takipsizlik kararı verilmesine isyan etti. Oğlunun annesinin yanında kötü alışkanlıklara maruz bırakıldığını söyleyen Susamcıoğlu, kayınpederi tarafından da "Kim olduğumu biliyorsun. Bunlar duyulursa seni öldürürüm" şeklinde tehdit aldığını açıkladı.

Emlak kralı Dikran Masis'in kızı Alexandra Masis'in 4 yaşındaki oğluna alkol içirdiği yönünde çıkan haberler gündeme bomba gibi düşmüştü. Ünlü iş adamının kızı Alexandra Lisa Masis'in 8 yıl önce evlenip 1 yıl önce boşanma davası açtığı Şafak Susamcıoğlu, savcılığa gidip eşinden, kayınbiraderinden ve kayınpederinden şikayetçi olmuştu.

TAKİPSİZLİK ÇIKTI

Davada önceki gün takipsizlik kararı çıktı. Savcılık, Alexandra Masis'in bir videoda oğluna içirdiği sıvının alkol olup olmadığının belli olmadığına kanaat getirip içecek için "renkli sıvı" ifadelerine yer verdi.

OĞLUNA UYUŞTURUCU DUMANI ÜFLEDİĞİNİ ÖNE SÜRDÜ

Sabah'ın haberine göre eski damat Susamcıoğlu kötü muamele, hakaret, basit yaralama ve tehdit suçlarının işlendiğini belirterek Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurdu. Susamcıoğlu, eşinin sürekli alkol ve uyuşturucu kullandığını, kendisine tehdit ve hakaretlerde bulunduğunu, 4 yaşındaki oğluna alkol tattırdığını, evde kenevir bitkisi yetiştirdiğini ve kullandığı uyuşturucunun dumanını oğlunun yüzüne üflediğini iddia etti.

KAYINPEDERİ "BUNLAR DUYULURSA SENİ ÖLDÜRÜRÜM" DEMİŞ

Dikkat çeken söylemlerine devam eden Susamcıoğlu, eşinin erkek kardeşi Cem Masis'in kendisinin alnına silah dayadığını, kayınpederinin ise evine çağırarak "Bunlar duyulursa seni öldürürüm. Benim kim olduğumu biliyorsun" sözleriyle tehdit ettiğini söyledi.

"OĞLUMUN KAFASINA ALKOL ŞİŞESİ DİKİYOR"

Karara itiraz eden Şafak Susamcıoğlu, "Alexandra videoda içeceğin şarap olduğunu İngilizce olarak belirtiyor. Video ya detaylı incelenmedi ya da video çözümünü yapan kişi İngilizce bilmiyor. Büyük bir hata yapılmış" dedi. Susamcıoğlu, "Evde uyuşturucu içiliyor. Oğlumun kafasına bira şişesini diktiriyor. Hakkımı sonuna kadar arayacağım" diye de ekledi.

ANNESİ İDDİALARI YALANLADI

Çocuğuna şiddet uyguladığı iddia edilen Alexandra Masis ise ifadesinde, çocuğuna vurmasındaki sebebin eğitim şeklinden kaynaklandığını söyledi. 4 yaşındaki L.'nin darp edilmesine karşılık herhangi bir rapor olmaması, çocuğun beyanı dışında başka delil bulunmaması, eylemin ebeveynlerin terbiye etme haklarının bir parçası kapsamında kalması nedeniyle suç oluşturmadığı belirtildi.

"MASİS AİLESİNDEN EVLADIMI KURTARIN"

Eski eşinin ailesi tarafından davadan geri çekilmesi için tehdit ve şantajlara maruz kaldığını söyleyen mağdur eski damat, "Alexandra'nın her fotoğrafında elinde uyuşturucu madde var. Adalete güveniyorum. Cumhurbaşkanımıza sesleniyorum. Masis ailesinden evladımı kurtarın. Dikran ve Yasemin'in 5 yaşında oğulları var, kendi çocuklarının başına gelseydi tepkileri ne olurdu? Ama benim evladımın başına geliyor, bu konuyu kapatmaya çalışıyorlar. Kendilerini temiz, sosyetik bir aile olarak göstermeye çalışıyorlar. Hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değil" dedi.

Önerilen Haberler