Şükran Ovalı kızının fotoğrafını ilk kez paylaştı

Şükran Ovalı kızının fotoğrafını ilk kez paylaştı

Milli futbolcu Caner Erkin'in eşi Şükran Ovalı, kızları Mihran Ela'nın fotoğrafını ilk kez paylaşarak 1. yaş gününü kutladı.

Şükran Ovalı sosyal medya hesabından duygulandıran paylaşım yaptı. 1. yaşına giren kızı Mihran Ela'nın fotoğrafını ilk kez paylaşan Ovalı, özel mesajı ile takipçilerini duygulandırdı.

1. YAŞ GÜNÜNDE PAYLAŞTI

2018 yılında kızı Mihran Ela'yı kucağına alan Şükran Ovalı, kızının 1. yaş gününde sosyal medya hesabından ilk kez kızının fotoğrafını paylaştı. Kızına yazdığı not ise takipçilerini duygulandırdı.

DUYGULANDIRAN MESAJ

Şükran Ovalı, kızı Mihran Ela'nın fotoğrafını '"Kızım... Daha gelmeden ismin geldi, sonra hissin geldi. Mihranım can parçam... Geldiğin an aşık oldum sana. Ömrümün geri kalanında en çok seni sevecek olmak, ne güzel bir hafiflik hissettirdi bana... Tarifsiz bir sevgi. Bilmeden, bildiğim o sonsuz bağ. Su gibi hissettim kendimi, hep yeşerten bir hayat gibi. Sayende. Yeniden keşfettim her şeyi. Yeniden başladım... Yeniden doğdum seninle. İyi ki doğduk. Seni büyürken görmek en güzel hayalim. Gülüşüne sakladığın hayat, sana cömert davransın dilerim. Çok sev, çok sevil yavrum! Vicdan yanı başında olsun, aklından düşen kalbine denk gelsin. İyi ki bizimlesin, iyi ki bizi seçtin. Hiç unutma; seni sen olduğun için hep seveceğiz, bir an bile vazgeçmeden... Sağlıklı yaşlara.'' notu ile paylaştı.

CANER ERKİN CEVAP VERDİ

Şükran Ovalı'nın eşi Caner Erkin de paylaşıma duygusal bir mesaj yazarak cevap verdi. Erkin yorumunda "Aşkım iyi ki Mihranımızı doğurmuşsun. Dünyam, güzel kızım iyi ki doğmuşsun prensesim." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.