Suyun Gücünden Gelen Devrim Hydrabio Eau de Soin Spf 30

Suyun Gücünden Gelen Devrim Hydrabio Eau de Soin Spf 30

Nemlendirme, güneş koruması, anti-aging ve makyaj sabitleme özellikleri dünyada ilk kez Bioderma tarafından tek bir üründe, Hydrabio Eau de Soin’da buluştu!Dünyanın ilk koruyucu su olma özelliğini taşıyanHydrabio Eau de Soin SPF 30, cildi derinlemesine nemlendirmenin yanı sıra, anti-aging özelliği sayesinde cildi erken yaşlanmaya karşı koruyor ve yüksek oranda güneş koruması sağlıyor.

Makyaj sabitleme ürünü olarak da kullanılabilen Hydrabio Eau de Soin, günün her saatinde kullanılabiliyor ve ciltte yağlı bir his bırakmıyor. Sabah kullanılan bakım kreminin ya da güneş koruyucunun etkisinin uzun süre devam etmesine yardımcı oluyor. Cilde ışıltı verirken cildin doğal parlaklığına yeniden kavuşmasını ve canlılık kazanmasını hedefliyor.

Hydrabio Eau de Soin, yenilenen formülü ile herkesin vazgeçilmez ürünlerin arasında yer almaya tekrardan hazırlanıyor!

Formülasyonunda iki özel Bioderma patenti bulunduran Hydrabio Eau de Soin, elma çekirdeği ekstresi ve vitamin PP içeren AquageniumTM* patenti sayesinde ciltteki su sirkülasyonunu artırıyor ve cilde uzun süreli nemlendirme sağlıyor. Hücresel BioprotectionTM** patenti ise cildin UV ışınlarına karşı etkin bir şekilde korunmasına yardımcı oluyor.

Nasıl kullanılır?

Gün boyu nemlendirme ve UV korumasının etkisini artırmak için uygulanır. İyice çalkalayın, gözlerinizi kapatın. Yüzünüze 20 cm uzaktan 4 bölgeye (alın, çene, sağ yanak, sol yanak) eşit miktarda sıkın. Dilerseniz boyun ve dekolte bölgesine de uygulayabilirsiniz. Elinizle yaymadan 10-20 saniye boyunca kurumaya bırakın.

Ürün miktarı: 50 ml

Fiyatı: 76,50 TL

Önerilen Haberler